VÕITJA SELGUNUD! B-Turu nädalamäng nr 4 – vali endale auhinnaks Showroom Bona Dea kvaliteetne ja kaunis body!

VÕITJA SELGUNUD! B-Turu nädalamäng nr 4 – vali endale auhinnaks Showroom Bona Dea kvaliteetne ja kaunis body!

Algas B-Turu nädalamäng number 4, kus loosime välja ühe Showroom Bona Dea body sinu valikul. Kõik mängus osalejad saavad vaatamata sellele, kas õnn nendele see kord naeratas või mitte – 5% sõbrasoodustuse Bona Dea toodetele!

Algas B-Turu nädalamäng number 4! Nüüd on sul võimalik ise endale B-Turu parimate pakkumiste ja ilusaimate toodete seast auhind valida. Auhinda võita on väga lihtne. Igal nädalal osaleb meie mängus erinev B-Turu kaubamaja, kes paneb välja ühe auhinna. Auhinnaks on see toode, mille sina oled valinud. Mäng toimub Facebookis ja selleks, et võita, tuleb tegutseda järgmiselt: 

* sisene Showroom Bona Dea kaubamaja body-kausta

* vali välja body, mida sooviksid võita

* kui tahad kindel olla, et sinu valitud numbrit on kohe saada, siis lisa ka suurusnumber (kui see on hetkel otsas, siis saame sinuga ühendust võtta ja saad valida uue lemmiku)

* mine B-Turu FB kontole, kust leiad selle nädala mängu

* kopeeri sinna oma auhinnasoov Showroom Bona Dea kaubamaja body pakkumiste seast

* jaga meie kampaaniainfot ka oma FB seinal

Kõik, kes seda teevad, osalevad juba 08.11 oma lemmiku loosimisel.

Kui vajad lisainfot, siis kirjuta: bturg@buduaar.ee

Bona Dea on Itaalia peene pesu ja rõivaste bränd, mis sai oma nime Itaalia viljakuse, tervise ja süütuse jumalanna nime järgi. Iga Bona Dea rõivaese viimistlemisel on kasutatud kvaliteetset prantsuse või itaalia pitsi ning trikotaaži, villa ja siidi. Bona Dea rõivaid on alati hea kanda nii tööl, kui romantilisel kohtingul, sest iga riideese on suuremal määral valmistatud käsitööna ning rõhutab naiselikku ilu ja õrnust. 

Isegi kui Fortuuna sinule sel korral ei naerata, on kõigil mängus osalejatel võimalik saada 5% sõbrasoodustus Showroom Bona Dea’s esindatud kollektsioonile, millele saad pilku peale heita nende B-Turu kaubamaja lehel.

Showroom Bona Dea asub aadressil Narva mnt 7, II trepikoda, kabinett 530 (5. korrus). Infotelefon: 588 777 55.

Head loosiõnne!

 

Selle nädala mängu õnnelikuks võitjaks osutus Airet Merimets, kes valis Bona Dea moekaubamajast välja kauni valge body. Palju õnne!

Võtame võitjaga ühendust.

 

Järgmisel nädalal juba uus mäng!

 

B-Turg.ee