Vürtsita oma voodielu

Vürtsita oma voodielu

Seks-kaupluse erinevad seadised suudavad mitte ainult mitmekülgsustada Teie seksuaalelu, vaid aitavad avada ka Teie seksuaalsuse või nagu näiteks vibraatorid, võivad õpetada saada orgasmi. Erinevate seksuaalsete asjakeste üheks väärtuseks on see, et neid võib kasutada nii üksi, kui ka koos partneriga. Seksuaalsete abivahendite loetelu on väga mitmekülgne. Vaatleme üksikasjalikumalt mõningaid kõige levinumaid seksuaallelusid. 

DILDOD on meeste suguelundi analoogiks, reprodutseerides selle välisilmet kõikides anatoomilistes üksikasjades. Suur valik materjale, millest dildosid valmistatakse, samuti vormide ja mõõtmete hulgalisus võimaldavad valida toote, mis rahuldab ka kõige rafineeritumad vajadused. 

VIBRAATOR– see on suguriista kaasaegne variant, kõige populaarsem seksimänguasi. Olemas on nii lihtsad kui ka mitmekiiruselised vibraatorid, samuti peened anaalsed vibraatorid ning kahekordsed, mis on mõeldud üheaegselt nii vagiina kui ka anaalava jaoks. Vibraatorid võivad töötada nii võrgust kui ka patareidel. Enne kui valid vibratsiooni optimaalse kiiruse – eksperimenteeri. Vibraatoreid võib soovitada naistele, kes ei tunneta orgasmi suguakti ajal partneriga.  

KUULIKESED on muistne Jaapani leiutis. Naised sisestasid neid vagiinasse, seejärel aga, kiigutades end ühele ja teisele poole, tunnetasid erootilisi tunnetusi. Kuulikesed tugevdavad vagiina ringmuskulatuuri ja tõstavad tundlikkust.

Kasutades erinevaid seksilelusid, on soovitatav ka riietuda millessegi hurmavasse. Sest võimaldab ju EROOTILINE PESU täielikult sukelduda sinu mängu ja fantaseerida. EROOTILINE PESU on pesu liik, mis on valmistatud erilisi põhimõtteid arvestades. St minimaalselt materjali, õmbluseid ja nööpe, väljalõiked erootilistes kohtades. Erootilise pesu materjalina esinevad nahaviimistlusega võrk, kumm (lateks), metall. On mehi, keda võib vaid pesu nägemine viia tugeva erutuseni. Erootiline pesu võimaldab ka armumängudele uutmoodi vaadata. Erinevad korsetid ja vööd võivad samuti varjata figuuri puudusi. Nii et tasub proovida.  

EROOTILISI EHTEID kasutatakse täiendusena erootilise pesu juurde või iseseisvalt. Vibraatoriga rinnaklipse kasutatakse nibude lisastimulatsiooniks. Häbememokkade kinnitid teenivad partneri jaoks pikantse visuaalse erutava stimulaatorina.  

Ära unusta MASSAAŽI JA AROOMITERAAPIA  VAHENDEID. Need võimaldavad lõõgastuda ja loovad erootilise meeleolu. Mitte üks mees ei suuda vastu seista tundlikule erootilisele massaažile. Ja ära häbene pakkuda oma partnerile ideid, kuidas mitmekesistada teie seksuaalelu erootiliste lelude abil. Sest on ju teada, et mitte miski ei alanda iha niivõrd palju kui rutiin ja tavapärasus. 

Tahad rohkem lugeda seksist ja erootikast? Külasta portaali Erobalt.com, kust leiad kasulikke artikleid ja saad osta laias valikus erootikakaupa. 

EROBALT.COM – VALIKUVABADUS!