Wella Professionals-ILLUMINA ja sügis/talv 2012 soengutrendid

4 kommentaari
Wella Professionals-ILLUMINA ja sügis/talv 2012 soengutrendid

Laupäeval  22. septembril 2012  esines Tallinnas Radisson Blu Hotel konverentsikeskuses rahvusvaheline tippstilist, salongiomanik ja koolitaja  Soomest Rami Luusua. Ta tutvustas uusi  2012 a. värvi- ja lõikustrende, mida saab kombineerida uue juuksevärvi ILLUMINA mitmekülgsete värvitehnikatega.

Laupäeval  22. septembril 2012 esines Tallinnas Radisson Blu Hotel konverentsikeskuses rahvusvaheline tippstilist, salongiomanik ja koolitaja  Soomest Rami Luusua. Ta tutvustas uusi  2012 a. värvi- ja lõikustrende, mida saab kombineerida uue juuksevärvi ILLUMINA mitmekülgsete värvitehnikatega.

Rami lõpetas 1991. aastal Helsingi moe- ja ilukolledži. Tänaseks kuulub ta rahvusvahelisse tippstilist-koolitajate meeskonda (International Artistic Training Team) ja töötab kõrvuti maailma parimate juuksuritega. Rami on osalenud erinevatel show’del, koolitustel ja seminaridel üle kogu maailma. Ta on olnud mainekate moekollektsioonide ja fotosessioonide loominguline juht. Impuls Oy, kus Rami töötab, teeb tihedat koostööd moeajakirjade ja –firmadega.Ta on osaleneud erinevatel show-mess-üritustel: Toni & Guy, Benetton, Vateva, Kauneus ja Terveys, Stockmann Fashion Tour, Muoti ja Kauneus. Tema koostööpartneriteks on olnud Pepe Jeans, Gsus, Benetton.
Samuti olid laval  ka Eesti tipp-stilistid Igor Zahharov ja Denis Kovalenko (juuksurikooli MAKE YOUR I.D omanikud), kes tutvustasid algava hooaja  2012 sügis/talve soengutrende Celeste ja Roxy. Loomingulise koostööna esitlevad nad oma iga-aastaseid soengukollektsioone nii Eestis kui ka Euroopas (Rumeenias, Saksamaal, Araabia Ühendemiraatides, Gruusias, Azerbaidzaanis, jne) .
Vaata koolituse täispikka galeriid SIIT