Wella Professionals rahvusvaheline tippstilist Frank Brormann näitas oma uut kollektsiooni Finesse!

 

30. aprillil 2010 esitles Tallinnas, Hotell Olümpia ALFA konverentsisaalis Wella Professionals rahvusvaheline tippstilist Frank Brormann oma uut kollektsiooni Finesse ning tutvustas 2010. uuemaid värvi- ja lõikustrende soengumoes.

Alates 1996. aastast on ta Wella tippstilist, esinedes erinevatel kohalikel ja rahvusvahelistel sõudel, seminaridel ning muudel üritustel. Ta on olnud tähelepanu keskmes erinevatel seminaridel Koreas, Tšiilis ja Brasiilias kui ka fotosessioonidel Milanos, Barcelonas ja Pariisis. Kahekümne aasta jooksul on ta külastanud üle 40 riigi. Tema esinemised juuksurite suurüritusel Londonis, Aasias, Lõuna-Ameerikas ja terves Euroopas on kõik olnud karjääri kaunistavad tähtsündmused.

Peente juuste spetsialist Frank Brormann näitas, kui glamuurselt saab juukseid liikuma panna, kasutades selleks eksklusiivse hooldus- ja viimistlussarja System Professional tooteid.

Mängleva kergusega seadis ta peened juuksed nii, et neil oli mahulisus ja vorm. Tema poolt väljatöötatud 360° lõikusnoaga tehnikad annavad peentele juustele hurmava mahulisuse. Tänu sellele oli mänglevalt kerge luua ka kõige pidulikumaid soenguid.. Tema kollektsioon Finesse oli sensuaalne ja seksikas, kus modellide juuksed said kõige peenemad struktuurid krepptangidega ja sel moel loodi kunstiliselt ülespandud soengud tõelistele daamidele.

Vaata galeriid!

Piltide autor: Tea Serg