Wella Professionals vol 2: Juuksed kauniks ja kaitstuks

Wella Professionals vol 2: Juuksed kauniks ja kaitstuks

Juuksed ja nahk koosnevad sarnastest proteiinidest. Mõlemad võivad olla suurepärase välimuse ja taevaliku säraga, kui nad on kaitstud päikese kahjulike UV-kiirte eest. 

Suvi on juuste ja eriti värvitud juuste jaoks stressirohke aeg. Suurem kokkupuude päikesekiirgusega ja sellest tulenevalt ka kahjulike UV-kiirtega kahjustab juukseid. Nende värv tuhmub ja sära kaob, sest UV-kiirgus lõhustab juustes pigmenti/melaniini ning see põhjustab juuksevärvi tuhmumist. Tekivad juuste struktuuri kahjustused, sest UV-kiirgus ründab juuste valgustruktuuri, mis toob endaga kaasa juuste nõrgenemise ja muutused struktuuris, põhjustades kuivust, sära vähenemist ja üleüldist ebatervet välimust.

System Professional’s Sun tootesari pakub võrreldamatul tasemel personaalset päikesekaitset juuksevärvi ja -struktuuri jaoks, mis on mõeldud kasutamiseks igapäevaselt ja intensiivse päikesekiirguse ajal.

UUS SP sarjaga on tegemist tõeliselt kliendist lähtuva juuksehoolduse saladusega. Viis uut SP kontsentreeritud infusiooni on spetsiaalselt loodud täiendama SP hooldusmaskide toimet, et hooldus muutuks veelgi tõhusamaks. Tänu SP tootevalikusse lisandunud infusioonidele on juuksuril nüüd võimalik kliendist lähtuvalt kombineerida tooteid kahte eesmärki silmas pidades, luues nõnda kompromissivaba juuksehoolduse.