Žürii otsus: Cido mahlajoogi võistluse võitis vitamiinipomm

Laupäevaõhtuse Buduaari moepeo eel lounge's Deja Vu kogunes Buduaari poolt kutsutud žürii hindama Cido mahlajoogi võistlusele kogunenud retsepte. Kui veebilehel kogus kõige enam hääli Ananassitass (Pinapple Cup), siis Buduaari žürii valis degusteerimisel oma lemmikuks C-vitamiinipommi, mis oli valmistatud Cido segumahlast, 1 laimist, 4 piparmündilehest ja purustatud jääst. Retsepti autorile, kelle kasutajanimi on Kaire 320, kuulub Cido poolt 100 pakki mahla. Palju õnne!

Laupäevaõhtuse Buduaari moepeo eel lounge’s Deja Vu kogunes Buduaari poolt kutsutud žürii hindama Cido mahlajoogi võistlusele kogunenud retsepte. Kui veebilehel kogus kõige enam hääli Ananassitass (Pinapple Cup), siis Buduaari žürii valis degusteerimisel oma lemmikuks C-vitamiinipommi, mis oli valmistatud Cido segumahlast, 1 laimist, 4 piparmündilehest ja purustatud jääst. Retsepti autorile, kelle kasutajanimi on Kaire 320, kuulub Cido poolt 100 pakki mahla. Palju õnne!

Napilt jäi teisele kohale mahlakokteil “Lapsepõlve unistus”, mis oli valmistatud külmutatud maasikatest, vaniljejäätisest ja Cido õunamahlast.

Kõiki lahedaid mahlaretsepte saad näha SIIN.

Pildigaleriis saad kaasa elada mahlajookide hindamisele, mis leidis aset 15. novembril lounge’s Deja Vu. Täname Deja Vu’d , kes aitas buduaarikate retseptidest joogid valmistada.