Tuuli blogi: mida mehed naiselt ootavad? 3 head suhtealust

14 kommentaari
Tuuli blogi: mida mehed naiselt ootavad? 3 head suhtealust

Pole mingi uudis, et mehed ja naised on erinevalt planeedilt. Naiste ja meeste üksteise mõistmine jääb igaveseks müsteeriumiks ning ilmselt ei muutu selles vallas kunagi mitte midagi. Kuid meil on võimalus. Meil tõesti on üks võimalus. Proovida teineteist mõista, leppida ning elada rahus üksteise erinevate soovide ning ootustega.

Pole mingi uudis, et mehed ja naised on erinevalt planeedilt. Naiste ja meeste üksteise mõistmine jääb igaveseks müsteeriumiks ning ilmselt ei muutu selles vallas kunagi mitte midagi. Kuid meil on võimalus. Meil tõesti on üks võimalus. Proovida teineteist mõista, leppida ning elada rahus üksteise erinevate soovide ning ootustega.

Laialt on levinud arusaam, et suhete purunemistes on tavaliselt süüdi mehed. Mehed petavad, pööravad vähe tähelepanu naisele, on külmad ja tundetud. Kindlasti teab nii mõnigi, et tegelikult saab iga lahkuminek alguse kahest poolest. Võibolla oleks meil aeg hakata pöörama tähelepanu ka meeste vajadustele, mis polegi nii utoopilised. Vaid kolm lihtsat vajadust – toetavus, ustavus ja präänik.

Meist vähesed teavad vastust sellele suhtevõrrandile, kus osad paarid jäävad püsima ning osad mitte. Me võime kellessegi armuda esimesest silmapilgust ning hiljem mõelda, kuidas me saime sellisesse inimesse üldse armuda. Kas tegu on keemiaga, juhuste või saatusega – see vastus on olematu. Olematu pole aga erinevus naise ning mehe armastuse vahel.

Julgen väita, et naise armastus mehe vastu on meie planeedi kõrgeim tunne – see on üllas, lahke, tingimusteta, kaastundlik ning siiras. Väga puhas. Olles korra suurelt armastanud, tead, mis tunne see on. Tean minagi, kui võimas see tunne on. Kui mees on naise jaoks Mees suure algustähega, siis teeb naine tema jaoks kõik, hoolimata sellest, kui ka mees eksib. Naine teeb suure algustähega Mehe jaoks kõike tingimusteta ning puhtast südamest. See tähendab, et naine armastab meest tõeliselt. Armastus suudab teha ühe naise pimedaks, pimestada hetkega ning pannes nägema ka musta valgena. Me teeme tihti armununa hullusi ning ei suuda ega taha näha tõelist pilti. Kui hiljem hakkab meile paistma inimese tõeline pale, soovime endiselt sulgeda silmad selle ees. Kuhu maani? Kus on piir tingimusteta armastuse ning tunnistamise vahel? Kas partneris on omadusi, millega polegi võimalik kunagi leppida? Kui me ei suuda leppida siis, kui kiirelt tuleb mingi pööre ning otsus. Kui me tunnistame tõde siis, kas meid valdab pigem hirm üksi jääda või oleme me realistid ning teeme siiski otsuse.

Sellised küsimused ning mõtted on paljude paaride peas, kes on puntras oma suhtega. Nad tunnevad, et kõik pole justkui nii nagu peaks, kuid otsust teha on raske. “Mis siis, kui tegelikult on ta see õige? Äkki me peaks veel proovima? Võibolla nüüd on kõik teisiti?” – mõtlevad nad endi peas teadmata tegelikult vastust.

Tõde on selles, et meeste ja naiste armastus on erinev ning sellest tulenevalt on ka ootused erinevad. See, mida me meestelt ootame, ei pruugi alati kattuda nende ootustega. Meie, naised soovime, et mees oleks meie vastu aus, armastav, hoolitsev, toetav, suudaks olla hea isa ning hell abikaasa. Meie ootused on kõrged ning see pole vale. Naine peab teadma, mida ta soovib. Kuid võibolla on meie ootused vahel liiga suured ning pettumused veel suuremad?

Mehed vajavad tegelikkuses vähe – toetust, armastust ning präänikut. Tegelikkuses on naisel väga lihtne seda kõike oma mehele pakkuda: toetust, armastust ja seksi, sest tegelikult peitub see naise loomuses. Selgitan kolme mehe vajadust lähemalt.

Toetus

Mees vajab toetust ja tunnustust isegi kui selleks tegelikult puudub põhjus. Mehed tunnevad tihti, et uksest väljudes on kogu maailm valmis neid maha tegema. Mehed võitlevad päevast-päeva suuremate rahasummade ja paremate töökohtade nimel. Selles võitluses vajavad nad ühte toetust, mida loodavad saada tingimusteta oma naiselt. Mehed vajavad lihtsaid lauseid nagu näiteks: “Tänan sind, armas. Ma hindan sind.” Need on väga lihtsad sõnad, mida vahel on raske välja öelda.

Ustavus

See punkt tuleneb mehe ja naise armastuse erinevusest. Naise armastus on emotsionaalne, hoolitsev, südamlik. Meeste jaoks on armastus ustavus. See on teadmine, et mis ka ei juhtuks, jääb naine nende kõrvale. Mehed vajavad tunnet, et kui praegu astuks tuppa maailma kõige targem, rikkam, edukam ja kaunim mees siis teie tahate ikka oma meest. Mehe armastus on jõuline.

Präänik

Lihtne, mees vajab seksi. Mehed vajavad füüsilist seotust naisega. Meeste ühendus on seks. Küsige ükskõik milliselt mehelt, kas seks on suhtes oluline ning ta vastab jaatavalt. Väga vähesed mehed on valmis loobuma seksist.

Toetage oma mehi. Andke neile tunne, et nad on kuningad nii maailmas, kodus ning voodis. Olge ustavad, ihaldage oma meest igal hetkel. Premeerige oma meest präänikuga. Ja siis ongi kõik hästi – nii lihtne see ongi.

Kui soovid olla kursis Tuuli teiste kirjutistega ning saada inspireerivaid päevamõtteid, siis liitu Facebook´is selle lehega.