Tuuli blogi: mind taheti osta trofeenaiseks

7 kommentaari
Tuuli blogi: mind taheti osta trofeenaiseks

Tänapäeva maailmas saab osta endale hea elu ning luua mälestusi. Samamoodi saab osta ka lähedust. Kas tõesti suhetel ning kirel on oma hind? Kuidas suhtuda suhetesse, kus sind soovitakse justkui ära osta ning rahalise rikkusega üle valada. Kas tegemist on suure jagamise ning andmise sooviga või lihtsalt suure koguse rahaga?

Tänapäeva maailmas saab osta endale hea elu ning luua mälestusi. Samamoodi saab osta ka lähedust. Kas tõesti suhetel ning kirel on oma hind? Kuidas suhtuda suhetesse, kus sind soovitakse justkui ära osta ning rahalise rikkusega üle valada. Kas tegemist on suure jagamise ning andmise sooviga või lihtsalt suure koguse rahaga?

Paar suve tagasi oli mul üks suhe, kus mind sooviti ära osta. Olles siis noor ja ullike pimestasid mind lubadused ja illusioonid, mis olid kahjuks seotud vaid rahaga.

Me kohtusime ühel suvisel õhtul sõpradega grillides. Miski temas võlus mind, võibolla see, et ta oli tunduvalt vanem minust. Too hetk mul polnud  veel aimugi, et tegu on tegelikult ühe mehega, kellel on suured sõnad ja väiksed teod. Meie suhe arenes kiirelt ning kirglikult. Klappisime imeliselt nii öistel jalutuskäikudel rannas kui ka voodis. Voodis isegi rohkem kui imeliselt. Kui meie suhe hakkas tõsisemaks muutuma, saabus ta üks õhtu roosikimbuga minu juurde. Romantiline õhtu lõppes tema pakkumisega mulle. Ta tahtis pakkuda mulle head elu. Selle mehe arvates seisnes hea elu ning ideaalne suhe vaid rahas. Ta lubas, et maksab kõik mu arved kinni, ma ei pea tööl käima ning kogu raha tuleb temalt. Ta annab mulle oma auto, kuna töö tõttu ise pidevalt sellega ei sõida ning maksab mu autokooli kinni. Tal on eratreener, keda võin kasutada, et alati vormis olla. Kuid tal on tingimus. Ma pean tema kõrval nägema välja selline, et kõik mehed mind ihaldaksid, alati kontsadel vapustav naine. Ta oli otsinud isegi pildi välja, kus olin 17-aastane ja tema soov oli, et ma jälle selliseks saaksin. Ma olin pakkumisest jahmunud, kuid paar päeva hiljem ütlesin “jah” sooviga näha, milline see elu siis välja näeb. Mida aga ei tulnud, olid autod, eratreener ning raha. Ei tulnud midagi. Suurte sõnade taga polnud tegusid. Edasi jätkus tema poolt vaid meeleheitlik armukadedus ja piiramine. Kas tegu oli “saikost” mehega või lihtsalt suurte sõnadega? Vastust ma ei leidnud, kuid siiski midagi ilusat oli ka seal. Kahjuks rikkus kõik ära kas siis suur rahakott või tühjad lubadused.

Küll aga maailmas, kus naised mõõdavad meeste rahakotti ning jäävad abielludes koduseks, mõtlen ma sellele endiselt. Kodune naine olla oma mehele on soe ja hea tunne. Küll aga ei tohiks oma unistustest ja eesmärkidest loobuda. Kes oled siis sina, kui su kõrval pole tugevat meest?

Kindlust on meie elus vähe, kui ühel päeval midagi võib juhtuda, siis milline on su elu? Kas saad üksi hakkama või sõltud mehest? Hea elu koos rikkusega pimestab meid paljusid. See ere pimestus võib vahel meid pimedaks teha selle ees, mida võib muuta ühes suhtes raha. 

Kui mõtlete hetke, siis kas teie looks suhte mehega, kellel tõesti pole sentigi taskus, kuid on hea süda? Kui mees pole rahaliselt kindlustatud, kuid iseloom on hea, siis mille te valiksite? Muidugi me loodame, et kõiges meie elus on tasakaal – nii ka suhetes. Paraku see alati nii ei õnnestu. Paljudes suhetes on tänapäeval hoopis naine see, kes tööd rabab ning mees nopib vaid õisi.

Kui ma selle teema kohta hakkasin internetist uurima ning lugema, siis leidsin huvitava info Põhja-India kohta. Põhja-Indias armastatakse naisi vaid raha pärast. Kui sul pole rikkust, pole sa midagi väärt. Varakult pannakse mehele, vahel hakatakse peksma ja naistest tehakse orjad. Millega on need naised sellise elu ära teeninud? Kas tõesti olles vaene, oled sa vaene ka hingeliselt? Kas raha loob sinu sisemise rikkuse?

Tuuli on blogija, kes iseloomustab ennast nii: “Minu suurimaks küsimuseks siin elus on Armastus. Kuidas end iga päev armastada ning leida see üks ja õige. Uurin ja urgitsen inimsuhetes ning soovin, et maailmas valitseks suurem armastus ja hoolimine!”

Vaata Tuuli blogi “Armasta ja naerata” SIIN