23.07 PÄRNUSSE! Buduaar Summer Model 2016 finaalüritus rannas ja Sunsetis

23.07 PÄRNUSSE! Buduaar Summer Model 2016 finaalüritus rannas ja Sunsetis

Buduaar toob Eesti säravaimaid naised 23. juulil Pärnusse, kus toimub suure modellikonkursi “Buduaar Summer Model 2016” finaal. Võistlustulle astuvad 10 Eesti kõige säravamat, kaunimat ja julgemat naist, kelles on peidus ka modellihing. 

Tule leia meid klubi Sunseti terassi piirkonnast Aperoli Spritz telgi lähedusest, kus kaunitaride finaalvõistluse voorud alguvad kell 14.00.

 

Rannaalal toimub kaks võistlusvooru, millest esimene on Aperol tantsuvoor. Enne teist, Inglot fotole poseerimise vooru, saab Sunseti terassil vaadata live meigishowd, kus Inglot profimeikarid loovad finalistidele õhtuks õhtukleitidega sobivad fantaasiameigid. 

Finalistid jagavad rannalistele hõrke Coppa della Maga jäätiseid ja trendikomme Jelly Beans Factorylt.

Kuuma suvepäeva ja -õhtu joogiks on Aperol Spritz!

Võistlus jätkub kell 23.00 ööklubis Sunset

Esimesed 100 klubisse saabujat saavad musid magusaks Jelly Bean Factory kommidega. 

Finalistidel on õhtusel võistlusvoorul catwalk brittide moekaubamaja Debenhams õhtukleitides ja tunnike peale südaööd saavad parimatest parimad kroonitud. Sealhulgas ka publiku lemmik!

Oma lemmiku poolt saab hääletada nii päeval rannas kui ka ööklubis, lisades hääletuskasti sedeli oma lemmikfinalisti numbriga. Kõikide hääletanute vahel loosime välja Aperol eriauhinna.

Võistluspäeva juhib üks ja ainus Ikevald Rannap!

 

Pidu jätkub vägeva Sunset sünnipäevapeoga hommikutundideni.

Esinevad: TRAFFIC LIVE, LED-sax HENRI ARUKÜLA

DJ-paraad: Andres Puusepp, Erlend Aav, Urmas Kolsar, Yep 

Go-go tantsijad

Tutvu Buduaar Summer Model 2016 finalistidega SIIT

Tule kindlasti vaatama, liitu üritusega Facebookis, jaga seda oma ajajoonel ja 22. juulil võid olla sina see, kellele kingib Sirowa Eesti luksusliku Nina Ricci parfüümi L’Extase EDP Legère või saad maiustada firma Tridens poolt sulle saadetud 20 paki Jelly Bean Sweet Hearts kommidega.

Kohtumiseni 23. juulil Pärnus!