AMANJEDA Sport Couture Tallinna Kultuurikatlas

Lisa kommentaar
AMANJEDA Sport Couture Tallinna Kultuurikatlas

Amanjeda Sport Couture esmaesitlus toimus 5. aprillil Tallinna Kultuurikatlas. Hoogsa etenduse avas vormelisõitja Ralf Aron, talle sekundeeris kardisõidu Eesti meister Robin Vaks. Väga meeldejääva etteaste tegid Tallinna Kalevi jalgpallurid, neid toetasid Eesti professionaalsed modellid ja lapsed.

Jalgpalliklubi Tallinna Kalev mängijad ja Ragnar Klavan kannavad tulevikus Amanjeda Sport Couture’i riideid.

Ragnar Klavan kannab uhkusega Amanjeda by Katrin Kuldma klassikalisi modernselt šikke ülikondi, nüüd ka sportlikke vaba aja rõivaid. “Olles ise suur Eesti fänn, annan suurima heameelega oma panuse ja toe väga kvaliteetsele Eesti disainerbrändile. Mul on väga hea meel sellist asja koos teha. Ma sain kohe aru, et inimtasandil on meil Katriniga hea klikk, see on elus aga väga tähtis. Mul on au Katrin Kuldma disaini ja Amanjeda brändi esitleda kogu maailmale,” ütleb Ragnar Klavan.

Amanjeda Sport Couture on mõeldud sportlikku elustiili nautivatele meestele ja naistele. Sportlik ja kõrge kvaliteediga naturaalsetest materjalidest vaba aja rõivas sobib nii golfiväljakule, tenniseplatsile kui purjejahile. ”Kaasaegne elustiil eeldab mugavust, oleme luksuslike ülikondade ja õhtukleitide kõrval pakkunud ja valmistanud alati oma klientidele mugavaid ja sportlikke vaba aja rõivaid. Amanjeda Sport Couture kollektsiooni inspiratsiooniallikaks on meri ja purjekad. Ühelt poolt rahulikud summutatud laevateki ja mere toonid – valge, puiduhall ja sügav sinine, teisalt spinnakerpurjede säravad koloriidid,” kirjeldab kollektsiooni disainer Katrin Kuldma.

Amanjeda Sport Couture on alates 31. märtsist limiteeritud seeriatega esindatud Viru Keskuse ja Ülemiste Keskuse Sportlandis. Kõik kollektsiooni mudelid on valmistatud Eestis.

 

Sarnased artiklid