EKSKLUSIIVNE Michael Korsi kollektsiooni esitlus Eestis!

EKSKLUSIIVNE Michael Korsi kollektsiooni esitlus Eestis!

9. detsembril toimus uuenenud Goldtime juveeli- ja kellakaupluses Rocca al Mare keskuses Baltimaade esimene ametlik Michael Korsi kellade ja ehete moepidu.

Hõrgud moemaitsed kanti külaliste ette selleks õhtuks loodud gurmeelikul laval. See oli erakordne moesündmus Eestis, sest Goldtime’il on au esimesena ja ainukesena Baltimaades korraldada ametlik Michael Korsi moepidu, kus esmaesitlusele tulid uusimad sügis-talvised ehte- ja kellatrendid.

Pooleaastane ettevalmistustöö ja rohkete detailide kooskõlastamine Michael Korsi brändi esindajatega kulmineerus sel õhtuöögil eksklusiivse ja apetiitse moe-show‘ga. “Jet set lifestyle”, mida Michael Kors brändina disainis esindab, sai põneval Ženja Fokini loodud lavakonsteptsioonil haaravalt ning pilkenaelutavalt serveeritud. Modellide ilu ja soengute eest hoolitsesid Make Up Store, IMC profimeigikooli lõpetajad ja PR Juuksurisalong.

Moemaitseid nautisid mitmed Eesti nimekad blogijad, moe- ja elustiiliajakirjanikud ja palju moehuvilisi külalisi.

Goldtime on Eesti suurim juveeli- ja kellakaupluste kett. Goldtime’i kauplused asuvad nii Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Kuressaares, Viljandis, Jõhvis kui Kohtla-Järvel. Goldtime loob trende ja väärtustab traditsioone.

fotod: Andres Raudjalg