Galerii: Buduaar kutsus koostöö-partnerid “Vesi elevantidele” eellinastusele

17 kommentaari
Galerii: Buduaar kutsus koostöö-partnerid “Vesi elevantidele” eellinastusele

11. mail kutsus Buduaar koostööpartnerid kinno, et nautida koos uue filmi “Vesi elevantidele” eellinastust. See on eepiline jutustus armastusest kahe teineteist leidnud inimese vahel, kes enda õnnetuseks elavad maailmas, kus armastus on luksus, mida üksnes vähesed ja privilegeeritud võivad endale lubada. Film oli tõesti vaatamist väärt ning meeldis nii meestele kui naistele. Loe filmi kohta rohkem SIIT.

11. mail kutsus Buduaar koostööpartnerid kinno, et nautida koos uue filmi “Vesi elevantidele” eellinastust. See on eepiline jutustus armastusest kahe teineteist leidnud inimese vahel, kes enda õnnetuseks elavad maailmas, kus armastus on luksus, mida üksnes vähesed ja privilegeeritud võivad endale lubada. Film oli tõesti vaatamist väärt ning meeldis nii meestele kui naistele. Loe filmi kohta rohkem SIIT.

Külalistele jagati värsket ajakirja “Psühholoogia” ning kostitati Vertigo Gourmet maiustustega ja Balsnacki uute tervislike krõbuskitega. Kui tahad näha, kes käisid “Vesi elevantidele” eelesilinastusel, siis vaata pildigaleriid: