GALERII! Buduaari Lemmik 2015 kroonimistseremoonia Tallinna Kaubamaja Ilumaailmas

5 kommentaari
GALERII! Buduaari Lemmik 2015 kroonimistseremoonia Tallinna Kaubamaja Ilumaailmas

Juba neljandat aastat valis Buduaar

Juba neljandat aastat valis Buduaar populaarsemaid ilutooteid. Neljapäeval, 19. märtsil toimus Tallinna Kaubamaja Ilumaailmas võitjate pidulik kroonimine.

Buduaari korraldatav ilutoodete valimine arvestab ka Eesti naiste arvamusega, sest lisaks iluekspertidele saavad oma lemmikuid hääletusele panna ja neile hääli anda kõik Eesti naised. Hääletusel ei osale ainult uued tooted, vaid ka Eesti naiste lemmikud läbi aegade. Buduaari Lemmik 2015 ilutoodete konkurss toimus veebruarikuu jooksul Buduaar.ee lehel. Selgusid võitjad nii rahva häälte kokkulugemisel kui žürii eelistusi arvestades. Vaata Buduaari Lemmik 2015 võidutooteid SIIT. Konkursil oli 30 ilutoodete kategooriat ning kokku osales 420 toodet. Hääle oma lemmikule andis ligi 15 000 Eesti naist.

Seekord oli Buduaari Lemmik žürii eriti “roheline” – loeti etikette, et selgitada välja koostis, testiti tooteid ja hinnati lisaks heale toimele ka nende nahasõbralikkust. Žüriisse kuulusid:

Marge Tava – Buduaar Meedia tegevjuht

Katrin Sangla – meigikunstnik

Lilian Lõhmus – Buduaari moe- ja ilutoimetaja

Mari Ojasaar – meigikunstnik ja illustraator

Anna Elisabeth Vaher – ilu- ja moeblogija 

Grete Klein – laulja ja näitleja

Neljapäeval, 19. märtsil toimus Tallinna Kaubamaja Ilumaailmas võitjate kroonimine. Sisemist ilu toetasid frosh smuutid, meele tegid heaks Geisha kommid.

Vaata pilte!

 

Buduaar.ee