GALERII! BUDUAARI TURG LIVE LÕUNAKESKUSES 24.09

Buduaari turg LIVE Tartu Lõunakeskuses on oodatud ostupidu, kuhu tuleb alati müüma suur hulk eraisikuid, kes tühjendavad oma riidekappe. Lisaks on müümas ka erinevad firmad, kes toovad turule oma parimad pakkumised. Uut ja vähekasutatud kaupa tuleb müügile nii naistele, lastele kui meestele.

Tartu turg toimus 24. septembril Lõunakeskuses. 

Staariturul kauplesid DJ Allan Roosileht ja meigikunstnik Anna Saar.

Kauplejate ning šoppajate meeleolu hoidis üleval särav päevajuht Ženja Fokin. Suu tegi magusaks Baileys ja auhinnamänge viis läbi Itella SmartPOST. Hea muusikaga oli kohal klubi Vabank. Turu ametlik afterparty toimub juba sellel reedel (29.09) klubis Vabank ja müüjad saavad klubisse tasuta sisse.

Lõunakeskuse kütsid kuumaks JJ-Street ja FC Elva tantsutüdrukud.

AITASIME ABIVAJAJAID! 
Turul oli kohal MTÜ Igale Lapsele Pere armas meeskond, et toetada kasuperede lapsi ja koguda kasuperedes kasvavatele lastele jalatseid, rõivaid, mänguasju ja muud vajalikku. Annetatud asjad lähevad muuseas ka Ida-Virumaa heategevuslikku second hand pood-lattu, kust saadav tulu läheb samuti kasuperede toetuseks.

Kohal oli oma vabatahtlikega ka vähiravifond “Kingitud elu”. Vähiravifond on kutsutud ellu 2014. aastal eesmärgiga toetada neid vähihaigeid, kelle raviks ei jätku haigekassal raha. Kolme ja poole tegevusaastaga on kogutud annetustena üle 2,2 miljoni euro ja toetatud rohkem kui 160 inimese hädavajalikku ravi. 

Buduaari turg LIVE sügis 2017 järgmine turg:

Rakvere, 21. oktoober
Põhjakeskus
Turg avatud kell 10-18  

TULE TURULE MÜÜMA! Kui soovid tulla turule müüma, et oma garderoobi ruumi teha, siis täida registreerimisvorm.

Turu infoga kursis olemiseks liitu Facebookis Rakvere ja Tartu üritustega.

 

Info ja registreerimine www.buduaariturg.ee