GALERII: BUDUAARI & VAPIANO LADIES NIGHT Solarise Vapianos 08.02

Buduaari ja Vapiano menuka sõbrannadepeo Ladies Night sõbrapäevapidu Tallinnas toimus Solarise keskuse Vapianos 8. veebruaril.

Külalisi tervitas Vapiano mõnus õhkkond suurepärase toidu ja vahuveini 9.5 tervitusega. Seekord astus LIVE-muusikaga üles Lauri Pihlap, kelle esitus ei jätnud kedagi külmaks. 

Suures õnneloosis said õnneliku käega kaunitarid endale kingitusi Buduaarilt, Mirabellalt,Tradehouse‘ilt, Salon+‘ilt, Korea meigibrändilt Holika HolikaHAF treeningstuudiolt ning Vapiano pani loosi õhtusöögi neljale koos vahuveiniga. Lisaks esitleti naistele uusimat parfüümi Coach.

 

Kui soovid osaleda Ladies Night peol Tartus 14. märtsil, siis broneeri laud kohe!

Pileti hind on 15 €, mis sisaldab kinkekotti, õnneloosi, LIVE-esinejat, tervitusjooki ja 12 € väärtuses head-paremat Vapiano menüüst. Tule naudi õhtut sõbrannadega, ostes pileti Vapiano restoranist või broneerides laua meilil [email protected]

Kui soovid osa võtta Ladies Night peost Tallinnas 15. märtsil, siis broneeri laud juba täna! 

Pileti hind on 20 €, mis sisaldab kinkekotti, õnneloosi, LIVE-esinejat, tervitusjooki ja 15 € väärtuses head-paremat Vapiano menüüst. Tule naudi õhtut sõbrannadega, ostes pileti Vapiano restoranist või broneerides laua meilil [email protected]

Vaata pilte!