GALERII! BUDUAARI & VAPIANO Ladies Night Tallinnas 16.02

1 kommentaar
GALERII! BUDUAARI & VAPIANO Ladies Night Tallinnas 16.02

Buduaari ja Vapiano menukas sõbrakuu sõbrannadepidu Ladies Night Tallinnas toimus 16.02 Solarise keskuse Vapiano restoranis.

Külalisi tervitas Vapiano mõnus õhkkond suurepärase toidu ja vahuveini 9.5 tervitusega. LIVE-muusikaga paitas kuulajate kõrvu Mikk Tammepõld. Õhtut juhtis Juhan Krull (Call Event).

Suures õnneloosis said õnneliku käega kaunitarid endale Buduaar Beauty Box kingikotid. Kui soovid kotitäit ilutooteid ka endale vaid 19 € eest, siis viimased Beauty Boxid on müügil SIIN. Loosis olid veel aastatellimused Buduaari ajakirjalt, märkmik Buduaar Body 2017 ja Vapiano pani loosi õhtusöögi neljale koos vahuveiniga.

Vaata pilte!

Kui soovid osaleda Ladies Night peol Tartus 15. märtsil, siis broneeri laud kohe!

Pileti hind on 15 €, mis sisaldab kinkekotti, õnneloosi, LIVE-esinejat, tervitusjooki ja 12 € väärtuses head-paremat Vapiano menüüst. Tule naudi õhtut sõbrannadega, ostes pileti Vapiano restoranist või broneerides laua meilil: tartu@vapiano.ee.

Kui soovid osa võtta Ladies Night peost Tallinnas 16. märtsil, siis broneeri laud juba täna! 
Pileti hind on 20 €, mis sisaldab kinkekotti, õnneloosi, LIVE-esinejat, tervitusjooki ja 15 € väärtuses head-paremat Vapiano menüüst. Tule naudi õhtut sõbrannadega, ostes pileti Vapiano restoranist või broneerides laua meilil: ladies@vapiano.ee.