GALERII! BUDUAARI & VAPIANO LADIES NIGHT Tallinnas Solarise Vapianos 12.04

Aprillikuine naiste poolt palavalt armastatud Ladies Night üritustesari tõi Tallinnasse glamuuri, salapära ja vastupandamatuid aroome. Buduaari ja Vapiano menuka sõbrannadepeo Ladies Night pidu toimus Solarise keskuse Vapianos 12. aprillil.

Hooaja eelviimane üritus tervitas külalisi mõnusalt kevadise õhkkonnaga, kus õhtune päike andis aimu, et suvi ei ole enam kaugel. Kaunitare ootas ees Vapiano suurepärane toit ja värskendav vahuvein 9.5 Pink Cold Wine. LIVE-muusikaga astus üles Mikk Tammepõld, kes sobitas kevadõhtusse akustilisi tuntud palasid. 

Ikooniline Los Angelesi moebränd Juicy Couture pani püsti linna kõige tormilisema ja pöörasema peo parfüümiga Viva La Juicy Soirée. Suures õnneloosis said õnneliku käega kaunitarid endale kingitusi Buduaarilt ja Vapianolt ning kaubamärkidelt Viva La Juicy, Betty Barclay, John Frieda, Naomi Campbell, Wella ja Tradehouse.

Järgmine Vapiano Ladies Night leiab aset 9. mail Tartus ja 10. mail Tallinnas. 

Kui soovid osaleda Ladies Night peol Tartus 9. mail, siis broneeri laud kohe!

Pileti hind on 15 €, mis sisaldab kinkekotti, õnneloosi, LIVE-esinejat, tervitusjooki ja 12 € väärtuses head-paremat Vapiano menüüst. Tule naudi õhtut sõbrannadega, ostes pileti Vapiano restoranist või broneerides laua meilil: [email protected]

Kui soovid osa võtta Ladies Night peost Tallinnas 10. mail, siis broneeri laud juba täna! 

Pileti hind on 20 €, mis sisaldab kinkekotti, õnneloosi, LIVE-esinejat, tervitusjooki ja 15 € väärtuses head-paremat Vapiano menüüst. Tule naudi õhtut sõbrannadega, ostes pileti Vapiano restoranist või broneerides laua meilil: [email protected]

Vaata pilte ja kohtumiseni juba mais!