GALERII! BUDUAARI & VAPIANO LADIES NIGHT Tartus 11.04

GALERII! BUDUAARI & VAPIANO LADIES NIGHT Tartus 11.04

Aprillikuine naiste poolt palavalt armastatud Ladies Night üritustesari tõi Tartusse glamuuri, salapära ja vastupandamatuid aroome. Buduaari ja Vapiano menuka sõbrannadepeo Ladies Night pidu toimus Kvartali keskuse Vapianos 11. aprillil.

Külalisi tervitas Vapiano mõnus õhkkond suurepärase toidu ja vahuveini 9.5 tervitusega. LIVE-muusikaga astus üles Mikk Tammepõld. Ikooniline Los Angelesi moebränd Juicy Couture pani püsti linna kõige tormilisema ja pöörasema peo parfüümiga Viva La Juicy Soirée.

Suures õnneloosis said õnneliku käega kaunitarid endale kingitusi Buduaarilt ja Vapianolt ning kaubamärkidelt Viva La Juicy, Betty Barclay, John Frieda, Naomi Campbell, Wella ja Tradehouse.

Järgmine Vapiano Ladies Night leiab aset 9. mail Tartus ja 10. mail Tallinnas. 

Kui soovid osaleda Ladies Night peol Tartus 9. mail, siis broneeri laud kohe!

Pileti hind on 15 €, mis sisaldab kinkekotti, õnneloosi, LIVE-esinejat, tervitusjooki ja 12 € väärtuses head-paremat Vapiano menüüst. Tule naudi õhtut sõbrannadega, ostes pileti Vapiano restoranist või broneerides laua meilil: tartu@vapiano.ee.

Kui soovid osa võtta Ladies Night peost Tallinnas 10. mail, siis broneeri laud juba täna! 

Pileti hind on 20 €, mis sisaldab kinkekotti, õnneloosi, LIVE-esinejat, tervitusjooki ja 15 € väärtuses head-paremat Vapiano menüüst. Tule naudi õhtut sõbrannadega, ostes pileti Vapiano restoranist või broneerides laua meilil: ladies@vapiano.ee.

Vaata pilte!