GALERII: Hubane kontsertõhtu – Emili Jürgens koondas muusikasõbrad!

GALERII: Hubane kontsertõhtu – Emili Jürgens koondas muusikasõbrad!

 

Eelmisel nädalal võis osaks saada tõeliselt mõnusale ja vahetule kontsertõhtule Lounge Deja Vu’s, kus Saturday Vibes peoõhtul oli üles astumas Emili Jürgens. Õhtu kulges hea LIVE muusika saatel väärt seltskonnas. Seda kõike sisaldab nädalavahetus Deja Vu’s ka sel nädalavahetusel, nii et muusikasõpradel on taas põhjust sammud Deja Vu poole seada.

Laupäeval olid Emili Jürgensiga kaasas Josh Viinalass, kelle trummimäng pani südame kiiremini tuksuma, ja Frederik Küüts, kelle kitarrisoskus pani kõiki ka vaatama. 

Emili Jürgens (Emily J) on noor poplaulja, kes võitis esmalt suure hulga tähelepanu oma kaveritega, mis on kogunud miljoneid vaatamisi. Alustades enda muusika kirjutamist, tegi ta koostööd populaarse duoga WATEVA ja koos avaldasid nad loo ”My Love 2 U”, mis erinevates edetabelites esikohti hoidis. Samuti on Emili kaasa löönud Stig Rästa kontserdil ”Paul McCartney laulud”
Suurtelt vokalistidelt nagu Beyonce’ilt ja Bruno Marsilt inspiratsiooni saanud lauljatari repertuaaris kõlas nii omaloomingut kui ka suuri hitte. Kõik lood esitas ta aga omanäoliselt, muutes need “enda omaks”.

Vähemalt sama hea vibe‘iga tõotab nädalavahetus tulla Deja Vu’s ka sel korral. 
Juba täna õhtul, 21.09 algusega 22.00 astub Deja Vu ARTIST peoõhtu raames lavale Rahel Ollisaar bänd: https://www.facebook.com/events/306626796591747/
Laupäev, 22.09 kuulub kuumadele ladina rütmidele, sest Brazil pidu toob kohale Made in Brazil bändi, kes on üles astumas sel õhtul koos saksofonisti Henri Arukülaga: https://www.facebook.com/events/263090807517472/