GALERII: Lõbus Babulja Special avas Tallinna halloween’i-pidustused!

GALERII: Lõbus Babulja Special avas Tallinna halloween’i-pidustused!

Eelmisel reedel, 14.10 tasus külastada Klubi Teatrit, sest taas kord kutsus Vanaema koostöös Smirnoff Vodkaga kõiki enda juurde külla, et pidada üks lõbus pidu KURATLIKE NÕIATARIDEGA! Babulja Speciali pidu oli sel korral eriti krutskeid täis, sest lõbusad vanaema tütrekesed ootasid kõiki külma viina ja vallatute trikkidega, et alustada halloween‘i tähistamisega Tallinnas! Peolt ei puudunud muidugi ka külm viin, mida pakkus SMIRNOFF VODKA!

Tegu oli suurejoonelise, meeletult lõbusa ja särtsaka Vene peoga, kus parimad hitid hoidsid tantsupõrandal särtu ja kaunid Teatri Diivad pakkusid silmailu hommikuni! See kõik toimus reedel, 14. oktoobril, kui Lõbus Vanaema üllatas kõiki Klubis Teater meeletu “Дьявольские чародейки” ööga! Pidu hoidis üleval DJ Peterson, kelle hittide saatel kestis pidu hommikuni! Peomeeleolu andsid juurde muidugi külm viin ning sakuska, mida pakkus Smirnoff Vodka!

Klubi Teater ootab külla ka sel nädalavahetusel, kui reedel toimub linna suurejoonelisim LIVE-kontsertide sari TEATER LIVE CONCERT, mis toob lavale Eesti populaarseima bändi! Lavale astub KARL-ERIK TAUKAR BAND! Rohkem infot peo kohta leiad siit: https://www.facebook.com/events/712544665587286/

Tutvu meeleoluka galeriiga siin: