Galerii: Make Up Store’i sünnipäev Klubis Teater

Galerii: Make Up Store’i sünnipäev Klubis Teater

Make Up Store tähistab sel aastal oma 15. tegutsemisaastat sünnipäevaüritustega nii Rootsis kui mujal maailmas. Väikesest keldripoest Stockholmis on tänaseks kasvanud rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud meigibränd. Eestis tähistati Make Up Store´i sünnipäeva  27. oktoobril Klubis Teater, kus showlava vallutasid kõigi aegade glamuurseimad meigidiivad. 

Make Up Store tähistab sel aastal oma 15. tegutsemisaastat sünnipäevaüri-tustega nii Rootsis kui mujal maa-ilmas. Väikesest keldripoest Stockhol-mis on tänaseks kasvanud rahvus-vaheliselt tuntud ja tunnustatud meigibränd. Eestis tähistati Make Up Store’i sünnipäeva 27. oktoobril Klubis Teater, kus showlava vallutasid kõigi aegade glamuurseimad meigidiivad. 

15 Eesti professionaalset meigikunstnikku esitasid Anatoli Eini lavaseades oma eksklusiivset loomingut teemal “Showgirl”. Külalised kogesid veel kord, et Make Up Store võib end õigustatult nimetada “värvide maailmaks”: sellist fantaasia- ja tujuküllast meigishow‘d pole Eestis varem nähtud.

Õhtujuhina säras Kairit Tuhkanen ning vürtsika lõppakordi showle andis dragqueen-artistide Fuksi ja Puksi esinemine.

Oma kohalolekuga austasid  Eesti sünnipäevaüritust Make Up Store looja ja juht Mika Liias ning Make Up Sore’i tippjumestaja Olle Johansson.

Piltide autor on Ruslan Bardash.

 

Buduaar.ee