GALERII: Punane, kollane, ROHELINE – LÄKS! Nii mõnigi vallaline leidis Teatrist omale silmarõõmu!

KUUMAD KAADRID: Linna kuumim peokoht tõi kohale võrgutava pesushow, kaunitarid ja täismaja!

Laupäeval 04.11 toimus klubis Teater suurejooneline ning vallatu Vallaliste pidu kus Hõbe Vodka meelitas rahva maitsemeeli, silmailu pakkusid Women’Secreti pesus kaunitarid ja vallatuid aitas jäädvustada FotBOX!

Klubi Teater avas möödunud laupäeval uksed peole, mis eelkõige mõeldud kõigile vallalistele. Just neile, kes otsivad oma ellu põnevust ja adrenaliini. 

PALJU ENAMAT, KUI LIHTSALT PIDU: Nii täitus klubi juba esimesel pooltunnil pidulistega, kes kõik kandsid julgelt suhtestaatust näitavaid märgiseid. Julgustusnapsuks pakuti külastajatele Hõbe Vodka’t, et  vallalistel oleks julgem seguneda ja lõbusad mängud võisid alata! Kõiki saabujaid tervitas Catwalk.ee, jagades kaunitaridele ja maskuliinsetele härrastele meeneid. Eriliseks tõmbenumbriks osutus FotoBOX, kus kõik külastajad said oma uue või vana kaaslasega meeneks pilte teha. Seksikad neiud Women’Secreti pesus kergitasid nii mõnegi härra vererõhu taseme kõrgemaks kui lubatud oleks, sest õhtu kulmineerus võrgutava pesushow‘ga!

Kõik vallalised kogunevad Teatris taas juba 9. detsembril! Et kõigega kursis olla ja isegi sellest vallatust peost osa saada, jälgi klubi Teater facebooki!

Juba sel laupäeval 11.11 ootab klubi Teater kõiki pidulisi aga oma uue üritustesarja grandioossele AVAPEOLE: Sind ootab „PUHKUS“