GALERII: TALLINNAS ASTUS ÜLES tuntud trompetist ja helilooja LAst!

Lisa kommentaar
GALERII: TALLINNAS ASTUS ÜLES tuntud trompetist ja helilooja LAst!

Jason Hunter on trompetist, arranžeerija ja helilooja Los Angelesest. Möödunud reedel, 7.07 täitus Lounge Deja Vu eest ja seest muusikahuvilistega, sest just seal võis sel õhtul Metaxa Virtuoso peoõhtul kogeda tema unikaalset stiili, mis segas lääneranniku jazz‘i juuri modernse loomingulisusega. LIVE oli tõeline muusikaelamus ja nii möödus õhtu imeliste soolode ja tulihingeliste aplauside saatel.

Pärast õpinguid Fullertoni kolledžis ja Berklee Muusikakolledžis jazz‘i suurkujudega nagu Mark Whitfield, Ralph Peterson ja Tiger Okoshi, on Jason esinenud erinevate projektide raames üle terve maailma nii instrumentalisti kui bändijuhina. 

Hiljuti aitas Jason Sofia Rubinal võita 2016. aasta Eesti Muusikaauhindadel Aasta Jazzalbumi tiitli ning seega ei ole Eesti muusiku jaoks just võõras koht.

Temagi on just siit leidnud selle miski, mida üheski teises riigis pole ja seepärast oli tal suurim heameel tallinlaste meelispaigas üles astuda. Lõbusas meeleolus publik andis muusikule veelgi energiat juurde ja nii möödus õhtu tõeliselt meeleolukalt.

Kes astub üles järgmisel Metaxa Virtuosol? Hoia pilk peal Lounge Deja Vu Facebookil ja saad peagi teada! Juba sel reedel, 14.07 ootab Lounge Deja Vu’s aga teine LIVE-muusika üritustesari Vana Tallinn Artist, kus lavale astub Deja Vu lemmikartist UKst – LEE THOMAS!
Rohkem infot peo kohta leiad SIIT