GALERII: Teater Secrets inglid maabusid Teatrisse karmide S&M dominantidena!

GALERII: Teater Secrets inglid maabusid Teatrisse karmide S&M dominantidena!

Möödunud reedel, 07.10 toimus klubis Teater saladustest tulvil TEATER SECRETS! Tavalisest naiselikust peosarjast oli seekordne Teater Secrets aga kaugel. Sel korral üllatusid klubikülastajad, kui Teatri inglid maabusid sel korral lavadele tõeliste S&M dominantidena! Kuritegelikult karmid kostüümid ning ohtlikult võrgutavad pilgud saatsid pidu varahommikuni ning Xante maitsvad kokteilid muutsid joovastuse veelgi naudinguterohkemaks!

Närvikõdi tekitavad ja erootilised nahkkostüümid ning õrnad ja meelierutavad pesutrendid tõid rahvani dominantsed Teatri diivad! Teater Secrets on pidu, mis igal kuul toob klubikülastajateni kõige intrigeerivamad ning saladuslikumad teemad! Klubi täitus sel ööl lausa minutitega, sest teema pakkus põnevust ning tekitas uudishimu väga paljudes! Õhtu naelaks oli sensuaalselt õrritav ja kujutlusvõimet erutav pesu-show! Maitsvaid hot shot‘e pakkus Xante!

Peole ootame kõiki ka sel nädalavahetusel, kui reedel, 14. oktoobril ootavad Lõbus Vanaema koos tütrekestega, et suurejooneliselt anda algus selleaastastele halloween‘i pidustustele! Rohkem infot leiad siit: https://www.facebook.com/events/635047153367440/