GALERII: Ukraina elektriviiuldaja andis Tallinnas meeliülendava kontserdi!

Möödunud reedel, 01.12 oli Tallinna linnas ärevust palju, seda eriti Lounge Deja Vu ümbruses, sest Virtuoso peoõhtu raames oli lavale astumas Ukraina talent Felix Shuster!

Elektriviiuldaja Felix Shuster on tuntud nii kodumaal, Valgevenes, Ungaris, Israelis kui ka Leedus. Möödunud reedel astus ta üles Tallinnas, Lounge Deja Vu‘s, pakkudes oma lõputu energiaga meeldejääva kontserdiõhtu!

Ühes DJ-ga esines Felix Shuster läbi kogu öö, improviseerides Deja VU resident DJ valitud muusikale. On teada, et Deja Vu‘s ei lõpe pidu enne varahommikut ja see tähendas möödunud reedel Deja Vu külastajate jaoks tõelist üllatust: kell 3 öösel astus lavale ka Eestis palavalt armastatud trummar Siim Koppel, kes külastajatest ka väiksemad väsimusepiisad viis ja tantsuplatsi taas lõbujanuliste külastajatega täitis!

Deja Vu on üllatustest tulvil ka sel nädalal! Juba neljapäeval, 7.12 saab alguse täiesti uus iganädalane pidudesari BRAZILIAN NIGHTS, mis täidab Deja Vu LIVE-muusika ja lõunamaiste ladinarütmidega! Homme astub lavale LIVE-bänd MADE IN BRAZIL! See õhtu kuulub muusikale ja tantsule!