GALERII: Vaata säravaid staare ja külalisi Eesti Laul 2017 finaalis

GALERII: Vaata säravaid staare ja külalisi Eesti Laul 2017 finaalis

Laupäeval toimus Saku Suurhallis suurejooneline Eesti Laul 2017 konkursi finaal, mille võitsid Koit Toome ja Laura looga “Verona”.

Just päev enne oli Laural hääl täiesti ära ja ta ei teadnud, kas ta üldse jõuab õhtuks lavale. Kuid mõned hetked enne konkursi algust moodustus Saku Suurhalli lavatagusesse riietusruumi arstikabinet, kus meedikud imekombel Laura hääle taastasid.

Konkurss oli põnev, sest oli tunda pingelist võitlemist finalistide vahel ja näis, et nii palju häid laule pole kunagi varem Eesti Laulu konkursil olnud. Viimase hetkeni olid nii osalejate kui ka külaliste närvid pingul – kes ikkagi läheb maikuus Kiievisse Eurovisioonile Eestit esindama?

Väga väikese vahega jäi teiseks Kerli ja kolmandaks kerkis üllatavalt Rasmus Rändvee.

Buduaari uus liige Jekaterina Novosjolova koos fotograafiga oli Saku Suurhallis kohal. Peaproovi ajal õnnestus Jekaterinal mängida žüriiliiget ja jälgida kontserti sündmuste keskelt, kuid sellest kogemusest saad lugeda peagi. Meie fotograaf Evelin Lillepuu toob sinuni suurejoonelise peo meeleolu, vaata galeriist staare ja säravaid külalisi pildile poseerimas! Jekaterina tänab Fankadelik vintage-poodi ilusa kleidi eest.