GALERII: Wonderlandist parem on vaid Bacardi Wonderland ehk võimas lõpp jaanuarile!

Laupäeval, 27.01 võis Tallinna kohal näha pea ilmvõimatult erilist nahkhiirt, kes sosistas: “Oi heldeke, oi heldeke, ma jään hiljaks!” ja võttis kella, et vaadata, mis see näitab. Rahvas, kes pealt sattus kuulma, sai hetkega aru, et teoksil on midagi hoopis iseäralikku. Nad jooksid mustale kütkestavale linnule uudishimulikult järele, pressisid end läbi imetillikese pilu ja… nii sattusidki pealinna pidulised klubis Teater toimunud BACARDI WONDERLAND peole, mis täitis maja kiirelt seiklushimuliste külalistega, kel jätkus jaksu hommikuni pidu nautida!

Laupäeval said teadlikud osa salapärasest ja eksklusiivsest Bacardi Wonderlandist, sest läbi lukuaugu oli taas võimalik sattuda Teatri imedemaale. Seal seiklevad tegelased olid aga palju vallatumad ja flirtivamad kui need, keda raamatust loetud! Lehvivad seelikusabad ja vilkuvad sääred – just nii möödus laupäev Teatris. Tegelaskujud vallutasid kiirelt kõik lavad ja letid, et säraküünalde saatel vaatemänguga alustada. Külalistele pakkus jahutust ja joovastust Bacardi!

Juba TÄNA, 2.02 on Teatris kõiki peohuvilisi ootamas aga Ibizal ja Eestis endale nime teinud DJ Artur F, kes HOUSE VIBES peo enda parimate biitidega käima lükkab!