Gloria Veinikeldri taasavamispidu: Galerii

Gloria Veinikeldri taasavamispidu: Galerii

Marko Hark ja Tairi Morozov taasavasid 11. septembril meeleoluka peoga ühe Tallinna pikima ajalooga restorani – Gloria Veinikeldri.

Marko Hark ja Tairi Morozov taasavasid 11. septembril meeleoluka peoga ühe Tallinna pikima ajalooga restorani – Gloria Veinikeldri.

Tallinna vanalinna südames, keskaegse linnamüüri varjus peituv Gloria Veinikelder pakub toiduelamuste kõrval oma külalistele konkurentsitult Põhjamaade suurimat veinivalikut. Ajalooline atmosfäär, suurim veinivalik ja armastus hea toidu vastu teevad Gloria Veinikeldrist koha, kus aeg peatub nautlemiseks.

Restorani hubane ja elegantne interjöör teevad veinikeldrist kahtlemata ühe tõelise vanalinna pärli. Gloria kaheksas originaalselt kujundatud ruumis saab muuhulgas kaminasoojuses veine degusteerida, päikese eest varju pugeda ning nautida suvist randevuud romantilisel terrassil. Lisaks pakub Gloria Veinikelder võimalust kasutada kuni 15 inimest mahutavat privaatruumi, mis on sobilik nii ärikohtumisteks kui gruppidele einestamiseks.

Gloria Veinikeldrist on saanud uute omanike Marko Harki ja Tairi Morozovi perefirma ning uut kööki juhib peakokk Kaido Metsa, kelle käe all kohtuvad taldrikutel euroopaliku ja eestimaise toidu parimad kooslused, mille maitsed ja visuaal on klass omaette. „Ma ei piira end vaid kohaliku toorainega, kuid värskus ja kvaliteet on kindlasti esikohal. Samuti arvestan, et ka klassikalistel roogadel oleks ikka mingi eriline ja nauditav, nii-öelda minu signatuur, et klient tahaks alati tagasi tulla,“ sõnab veinikeldri peakokk Kaido Metsa kirjeldades Gloria toidukultuuri olemust.

Tuhandetes veinikeldri riiulitel väärikalt vananevates pudelites on kõik, mis on valmistatud viinamarjadest. Külaliste soove ning põhjamaised traditsioone arvestades, on Gloria lisanud veinikeldri varude hulka ka valiku parimaid vodkasid, rumme, viskisid ning teisi jooke. Soovi korral saab sommeljee abiga kohapeal asuvast veinipoest endale meelepärase veini ka kaasa osta.

Restoran Gloria Veinikelder on ideaalne valik neile, kes hindavad hea veini ja suurepärase söögi kooslust ainulaadses atmosfääris.

 

Buduaar.ee