Heategevuslik kontsert “Hea lugu ja hea tegu” 4. veebruaril kodutute loomade toetuseks

Heategevuslik kontsert “Hea lugu ja hea tegu” 4. veebruaril kodutute loomade toetuseks

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) korraldab 4. veebruaril kell 19:00 Nokia Kontserdimajas suure heategevuskontserdi „Hea lugu ja hea tegu“, mille piletitulust luuakse toetusfond hättasattunud loomade abistamiseks.

Eesti Loomakaitse Selts korraldab 4. veebruaril kell 19:00 Nokia Kontserdimajas suure heategevus-kontserdi „Hea lugu ja hea tegu“, mille piletitulust luuakse toetusfond hättasattunud loomade abistamiseks.

Kontserdi korraldamise eesmärgiks ei ole ainult toetusfondi loomine, vaid tuua kokku Eestis tuntud artistid, kes pakuvad meeldejäävat ja ainulaadset kontserdielamust. Eesti Loomakaitse Seltsil on hea meel, et esmakordselt suudetakse tuhandetele annetajatele ka midagi head ja kvaliteetset vastu pakkuda: kontserdikülastaja saab unustamatu muusikaelamuse – hea loo. Aidates loomi, kasvatatakse sealjuures inimeste teadlikkust ja luuakse ühiskonnas koos positiivseid muudatusi.

Kontserdi patroon on Maarja-Liis Ilus. Maarjaga koos astuvad üles Tõnis Mägi, vennad Johansonid, Lenna, Liis Lemsalu, Chalice, Orelipoiss, Robirohi, Astrid Böning-Nõlvak, Olavi Kõrre, Liisi Koikson ja bänd, Ott Lepland ja Kärdla Laulupealinna koor. Kontserdi kunstiline juht on Astrid Böning-Nõlvak, lavakunstnik Mari Ann Ahas ja õhtut juhib Märt Avandi.

Pileteid saab osta Piletilevi ja Ticketpro müügipunktidest.

Rohkem infot kontserdi ja loomade abistamise kohta leiad Eesti Loomakaitse Seltsi lehelt.

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid