HOOAJA VIIMANE LADIES NIGHT: 15. ja 16. mail Vapianodes

Oled oodatud Vapiano ja ajakirja Buduaar üritustesarja meeleolukale Ladies Night hooaja viimasele peole, mis toimub juba 15. mail Tartu Vapiano restoranis ning 16. mail Solarise keskuse Vapiano restoranis. Pidu saab suvise lõpu väärika programmi ning lustaka meeleoluga.

Külalisi tervitab Vapiano mõnus õhkkond suurepärase toidu ja vahuveini 9.5 tervitusega. Ootavad üllatused ilupartneritelt ning Buduaari ajakirjalt ja maitsvad kostitused Vapianolt. Kõrvadele teeb pai meeleolukas LIVE etteaste ja õhtut juhib karismaatiline Juhan Krull Call Event’ist!

Tallinnas esineb meile Gertu Pabbo. Gertu on artist, kes sai tuule tiibadesse 2015. aasta ”Eesti otsib superstaari” saate radadelt, kust noppis ka auväärse 2. koha. Lisaks Gertule musitseerib temaga koos laval klaveril ka Kadri Lepik. Gertu kontserdil kõlavad nii rütmikad kui ka ballaadikad popmuusika palad, kus äratundmise rõõmu jagab kindlasti igaühele!

Tartus esineb meile Eleryn Tiit. Eleryn on noor lauljatar, kelle muusikat iseloomustavad ilusad meloodiad, hoogsad rütmid ning ausad ja siirad tekstid. Esitusele tuleb akustiline kava nii tema enda lugudest kui ka tuntud cover‘itest.

Pakume võimalust proovida kätt õnneloosis, kus võitudeks on: õhtusöök 4-le Vapianos; vahuvein Vapianolt; Buduaari ajakirja aastatellimused ja kingitused ilupartneritelt. Bourjois loosib kõigi Ladies Night kaunitaride vahel mahlaseid auhindu, mis manavad kauni naeratuse iga naise suule.

Seekordse peo teeb meeleolukaks suursugune moe-show Baltikalt, kus modellideks on inimesed meie ümberlt.

Broneeri laud aadressil: [email protected]

Üritus algab kell 19.00

Pane attend Tartu Facebooki üritusele SIIN ja Tallinnale SIIN ning hoia end jooksvalt kursis kõikide kingituste ja üllatustega, millega Ladies Night seekord lagedale tuleb.

Kohtumiseni Vapianos!