HOT! HOT! HOT! Teatris peeti maha ülikuum KONTORPIDU, kuhu bossid oodatud polnud!

HOT! HOT! HOT! Teatris peeti maha ülikuum KONTORPIDU, kuhu bossid oodatud polnud!

Möödunud laupäeval, 21.10 avas klubi Teater uksed kõikide kunagiste, praeguste ja tulevaste kontoritöötajate jaoks, sest alguse sai pidu “Don’t Tell Mu Boss”.

Kontor oli selleks ajaks suletud ja seega oli õige aeg peoks! Kohale saabudes oli kindel, et kontoritöötajad oskavad väga hästi end lõdvaks lasta ja pea igaühe suust võis sel õhtul kuulda: WORK HARD, but PARTY HARDER!

Kohe kui töönädal läbi sai, oli kontoritöötajatel pidu: aeg välja lasta see metsik peoloom, kes halli pliiatsseeliku, valge triiksärgi, prillide ja krunnis juuste taga peidus on, sest me TEAME, et iga inimese sees on see olemas! Seda enam oli tore näha, et meil oli õigus, sest saal täitus esimese tunniga viisakate sekretäridega, kes kohalejõudes juuksed valla lasid, prillid kotti pistsid ja punased kontsakingad jalga pistsid – sellest hetkest kadus peo kontroll, sest oo, kuidas kontoritöötajad pidutseda oskavad! Piilu galeriid ja veendu ise!

Teatrisse tasub sammud taas seada juba homme, 27.10, kui VIBES peoõhtu raames tuuakse lavale rokkiv bänd Ziggy Wild! Laupäev möödub Teatris aga HALLOWEENi lainel, kui külalisi tervitavad Bacardi Wonderland armastatud tegelased, kel sel õhtul kahjuks õnnelikku lõppu oma muinasjutule oodata ei tasu!