ILU SÕNUM kevadmess 12.-14.05

Täna, 12. mail kell 12.00 antakse Eesti Näituste messikeskuses stardipauk kevadisele ilumessile. Üks, mis siin kohati ebakindlas maailmas alati püsima jääb, on naiste soov kaunis välja näha. Eriti just kevadel, kui päike kõrgemalt käima hakkab ja loodus tärkab. Kevadine ilumess toimub sel aastal juba kolmandat korda ja toob messihallidesse kokku ligi 200 firmat nii Eestist kui välisriikidest.

Reedel, 12. mail valitakse Tradehouse’i ning ajakirja Anne & Stiil poolt Eestimaa kaunimad juuksed, laval toimub juuksurikunsti tipptaset näitav konkurss Kuldne Pääsuke.

Peasaalis on esindatud mitmed iluravikliinikud, kus aidatakse kaasaegsel naisel oma probleemidele kiired, mugavad ja efektiivsed lahendused leida. Kosmeetikasaalist leiab sel korral palju uut ja huvitavat, esindatud on üle 50 uue sarja, protseduuri ja toote, mida kohapeal testimas mitmed tuntud naised.  

Suurt tähelepanu saab sel korral tervisekeskne mõtteviis, mis on vallutanud palju südameid ja suure osa messihallist. Messi patrooniks on sel korral Kadri-Ly Miil, noor naine ja ema, kes hiljuti seljatanud raske haiguse – nahavähi. Me elame ajal, kus vajame enda ümber positiivseid lugusid. Kadri-Ly on valmis messikülastajate silmi avama ja panema neid märkama inimesi ning väikestes asjades peituvat ilu enda ümber. Tema optimism ja elujaatav suhtumine on nakatav, tema lugu liigutav. Kadri-Ly juhatab sisse ka Vähiravifond „Kingitud Elu“ ja Hanna Korsari Ateljee poolt läbiviidava Eesti Vabariigi presidendi vastuvõtu kleitide heategevusliku oksjoni, mille tulud lähevad vähihaigete toetuseks.

Tasakaalustamaks tõsiseid teemasid, on messihallis hulgaliselt kevadsuviseid kleidikollektsioone kohalikelt moeloojatelt, uhkeid ehteid ning silmatorkavaid aksessuaare. Moealal on esindatud 24 kohalikku moeloojat, kelle kollektsioonidest leiab ka kõige nõudlikum klient omale sobiva kleidi.

Emadepäevakampaania raames, 14. mail, pääsevad kõik emad messile aga tasuta. Stendidelt leiab rea just emadepäevaks ajastatud eripakkumisi ning oma emaduse humoorikaid seiku jagavad päevajuhi Zenja Fokiniga kohalikud kaunitarid.

Kevadmessi eesmärgiks on aidata külastajatel saavutada elu parim vorm, olla igapäevaselt ilus ja terve, leida endale sobiv spordiharrastus, anda inspiratsiooni kevadsuviseks pidudehooajaks ning pakkuda hooajalisi moeesemeid.

Kevadmess ootab külla:

Reedel, 12. mail 12.00-19.00
Laupäeval, 13. mail 10.00-18.00
Pühapäeval, 14. mail 10.00-16.00