INTERVJUU! TRAFFIC LIVE: Mida tähendab bändiliikmete jaoks Klubi Teater?

INTERVJUU! TRAFFIC LIVE: Mida tähendab bändiliikmete jaoks Klubi Teater?

Juba sel reedel, 18.11 ootab Klubi Teater koos Bombay Sapphire´iga kõiki peole! Teater täitub pööraselt hea muusikaga, sest lavadele astub taaskord üks ja ainus naiste lemmik Traffic täispika kontserdikavaga!

Juba sel reedel, 18.11 ootab Klubi Teater koos Bombay Sapphire’iga kõiki peole! Teater täitub pööraselt hea muusikaga, sest lavale astub taas kord üks ja ainus naiste lemmik Traffic täispika kontserdikavaga!

Trafficu poiste sõnul pole tegemist lihtsalt tavalise live-kontserdiga. Kui eelmisel korral tähistati koos meeletu rahvamassi ja terve Teatriga bändiliikme Stig Rästa sünnipäeva, siis seekord on eriliseks sündmuseks bändi ühteistkümnenda tegutsemisaasta algus! „Sel korral tähistame seda, et bänd on vahepeal kümnendat sünnipäeva tähistanud ja paneb ikka megavingelt edasi!“ sõnasid bändiliikmed. 

Traffic lubab ka sel reedel peo korralikult käima tõmmata. „Pidu tuleb vähemalt sama võimas kui eelmine kord. Kui mitte isegi võimsam!“ lubasid poisid. Meeletu pidu kestab kindlasti hommikuni, sest ka poisid ise plaanivad pärast kontserdi lõppu melu nautima jääda. „Teatris on alati mõnus: vastuvõtt on soe ja rahvas äge! Kuna oleme alati klubis ka pärast live‘i aega veetnud, siis võib arvata, et ka sel korral ei ole asjad teistmoodi!“ sõnasid nad ja kutsuvad kõiki reedel Teatrisse endaga ühinema.

SOOVID KA ISE TRAFFICUGA ROKKIDA? Saada aadressil mareli@klubiteater.ee enda lemmiklaul bändi TRAFFIC repertuaarist ja võid olla see õnnelik, kes võidab 5 VIP piletit reedesele Teater Live Concertile, kus koos Trafficuga hommikuni rokkida! Võitjaga võtame ühendust reedel, 18.11 kell 15.00! PALJU ÕNNE, Katriin Veskilt! Sinuga võtab ühendust klubi esindaja.

Teater LIVE Concert on üritustesari, mis toob Teatri lavale parimad Eesti artistid täispika kontserdikavaga. Sel korral rokib laval naiste lemmik – TRAFFIC!  See on õhtu täis lõbusaid hitte, säravaid staare ja kauneimaid tantsijaid! Kokteilidega kostitab kõiki Bombay Sapphire!

Tule ja pidutse staaridega juba sel reedel, 18.11 Klubi Teatris! Peo kohta saad lisainfot: https://www.facebook.com/events/190402221410489/

Eelmise Trafficu LIVE’iga saad tutvuda siin: