JÄRVEROCK: Nõo Lihatööstus tähistas meeleolukalt 25. sünnipäeva

JÄRVEROCK: Nõo Lihatööstus tähistas meeleolukalt 25. sünnipäeva

AS Nõo Lihatööstus tähistas hiljuti Nõo Veskijärve ääres oma 25. sünnipäeva meeleoluka Nõo Järverockiga. Peost võttis osa ligi 400 külalist ning ürituse heategevuslikuks eesmärgiks oli koguda raha Nõo Põhikooli muusikaklassi renoveerimiseks. 

Kõikidele külalistele, kes end peole registreerisid, paluti loobuda lillede ostmisest. Selle asemel anti külalistele võimalus annetades head teha ning aidata koguda raha Nõo Põhikoolile. Täna on ettevõttel hea meel teatada, et kokku annetati peo käigus märkimisväärne summa 6 153 eurot, millega saab peatselt Nõo Põhikooli muusikaklass uue kuue.

AS Nõo Lihatööstus ja Nõo Vald on läbi aastate teinud head koostööd. Ettevõte on alati hinnanud kõrgelt kõiki oma töötajaid, kes panustavad igapäevaselt oma tööga ettevõtte tegevusse. “Oleme vanim ja suurim Eesti kapitalil põhinev lihatootja ning selle eest võlgneme tänu oma pühendunud töötajatele ning muidugi kõigile eestimaalastele, kes meie maitseid hindavad,” rõõmustab AS Nõo Lihatööstuse juht Toomas Kruustük. Kui veerandsada aastat tagasi alustas endistes Nõo kolhoosi vorstitsehhi ruumides tegevust pisike pereettevõte AS Nõo Lihatööstus, siis tänaseks päevaks on ettevõte kasvanud üheks Eesti juhtivaks lihatööstuseks. 

Kaubamärgi Nõo Lihavürst alla koondunud tooted on valmistatud eelistatult eestimaisest toorainest. Kokku valmib tehases ligi 400 erinevat toodet, mida eestimaalased armastavad ja hindavad kõrgelt. Nõo Lihavürsti toodetega kaetakse ka naaberriikide toidulaudu, sest neljandik ettevõtte toodangust eksporditakse peamiselt Lätti ja Leetu.

Ettevõtte 25. sünnipäeva tähistati sel korral esmakordselt Nõo Järverockiga, kus andis võimsa kontserdi Tanel Padar & The Sun. Külaliste peolaua kattis maitsvate suupistetega tippkokk Joel Ostrat. Ettevõtte sünnipäeval tunnustati kauaaegseid töötajaid ning peokülaliste meelt lahutasid mustkunstnik ja kaunid tuletantsijad.

“Soovisime muuta ettevõtte sünnipäeva meeldejäävaks ning tänada kõiki Nõo Lihavürsti sõpru ja koostööpartnereid. Oleme tänulikud oma toodete tarbijatele ning lubame ka tulevikus muuta eestlaste igapäevase toidulaua rikkalikumaks ning maitseküllasemaks,“ sõnas ettevõtte tegevjuht Toomas Kruustük.

Buduaar soovib Nõo Lihatööstusele õnne ja palju edukaid aastaid!