KES BUDUAARI KAANESTAARIDEST astuvad üles 11.08 tähesajus?

Juba sel neljapäeval, 11. augustil leiab  aset  „Linna säravaim tähesadu“- glamuurne  ja külluslik Buduaar Fashion Night. Üheksa aastase ajalooga üritustesari on pakkunud inimestele lugematul arvul elavat muusikat, kuumimaid moehitte, meeleolukat seltskonda ja meeldejäävaid seikasid. 

Juba sel neljapäeval, 11. augustil leiab aset „Linna säravaim tähesadu“ – glamuurne ja külluslik Buduaar Fashion Night. Üheksa-aastase ajalooga üritustesari on pakkunud inimestele lugematul arvul elavat muusikat, kuumimaid moehitte, meeleolukat seltskonda ja meeldejäävaid seikasid. 

Buduaari ajakirja kümnenda ilmumisaasta puhul astuvad sel korral romantilises ja venepäraselt kirglikus restoranis Masha püünele kaanestaarid, kelle seljas tulevad esmaesitlusele Debenhamsi moekaubamaja uhiuue luksusbrändi Coast trendikad õhtukleidid. Kes aga on need kaunitarid, kes tutvustavad meile sügispidude hitihoiatusi? Teeme ühtlasi ka väikese tagasivaate ajas ning meenutame, millal oli Buduaaril au neid naisi oma esikaanel näha. 

 

Helen Adamson. Buduaar sügis 2014. 

Monika Tuvi. Buduaar talv 2010.

Merlyn Uusküla. Buduaar sügis 2011. 

Marilyn Jurman. Buduaar suvi 2013. 

 

Menüü ja programmiga tutvu SIIN

Pileti ostmiseks ning broneeringu tegemiseks kirjuta hiljemalt 10.08 [email protected]

Kohtume juba varsti keset tähesadu!