Kirglik Argentiina tangoballett tuleb Eestisse!

Kirglik Argentiina tangoballett tuleb Eestisse!

Eesti sügisilma tuleb kuumaks kütma Argentiina balletitango! 26. ja 27. oktoobril esitleb Mora Godoy Tango Company uut kava nimega „Amor Tango“.
 

Eesti sügisilma tuleb kuumaks kütma Argentiina tangoballett! 27. ja 28. oktoobril esitleb Mora Godoy Tango Company uut kava nimega „Amor Tango“.

“Tango – see ei ole mitte ainult tantsufiguuride kogum, see on terve lugu, mis jutustab kirest ja õrnusest. Nii tantsitakse lahusolekut ja kohtumist, südamevalu ja õrnust. Nii tantsivad kaks südant, mis tuksuvad leegitseva armastuse rütmis.”

Mora Godoy on tantsija ja koreograaf Buenos Airesest, kes erinevate kontinentide kriitikute ja publiku meelest on kõige säravam ja ebatavalisem täht Argentiina tango ajaloos. Mora Godoy nimi on saanud tangoballeti mõiste sünonüümiks: ta on muutnud tango tantsimise viisi ja teda tuntakse laialt tantsija ning koreograafina nii Argentiinas kui ka mujal maailmas.

Mora Godoy on pälvinud publiku tohutu imetluse tänu oma sügavale armastusele tango vastu, klassikalisele väljaõppele ja sensuaalsusele. Tantsukangelannast õhkub üheaegselt klassikalise tantsu elegantsust ja peenust ning ainulaadset ja kirglikku tangovaimu.

Oma stuudiot The Mora Godoy Tango Company on ta juhtinud viimased 11 aastat ja reisinud tantsutrupiga ümber maailma. Peagi jõuab kuulus tango ka Eesti lavalaudadele:

27. oktoobril kell 19.00 – Nokia kontserdimajas

28. oktoobril kell 19.00 – Vanemuise kontserdimajas 

Piletid on müügil Piletilevis ja Ticketpros. Kiirusta, sest jäänud on veel üksikud vabad kohad!

 

Tähelepanu, buduaarikad!

Kiirematel buduaarikatel on võimalus valida piletid ka foorumipunktide eest auhinnaks, täpsemalt vaata SIIT.