KUUM PEOGALERII: Singles Party’l kogunesid nii tuntud kui tundmatud!

Tõeline paradiis Tuhkatriinudele: möödunud laupäeval, 13.01 ootas klubis Teater kõiki Singles Party “My Boyfriend is out of Tallinn”, mis boyfriend‘id & girlfriend‘id ukse taha jättis ja kõigile ühiselt vaba õhtu kinkis. Kohapeal võis märgata ka mõnd tuntumat nägu. Kelle püüdis kinni kaamerasilm, piilu peogaleriist!

Elu on nautimiseks! Just seepärast avati koos Hõbe Vodkaga möödunud laupäeval uksed Singles Party’le “My Boyfriend is out of Tallinn”, kus võrgutavad etteasted Teatri külastajad endasse haarasid ja enne hommikut lahkuda ei lasknud. Kohal oli ka Fotobox, mis toredad mälestused pildina kaasa lubas võtta. Nagu ööklubile Teater kohane, võis klubi avamisest sulgemiseni silmata tõeliselt siresäärseid ja kauneid Teatri diivasid nii lavalaudadel, lettidel kui diivanitel, kel säraküünlad käes säramas ja puusad muusikarütmis nõksumas! DJ Kaido Kaasiku ja DJ Elemendi muusikavalik oli sel õhtul müstiliselt hea ja see oli ka põhjuseks, miks pidu enne päikesetõusu ei raugenud.

Juba sel reedel, 19.01 ootab Teatris kõiki aga PUHKUS! Just nimelt, aitab tööst, sest väravad avatakse esimest korda salajasse SECRET GARDENISSE! Sel laupäeval muutub olukord aga ohtlikuks, sest laupäeval, 20.01 on Teatrist oodata ainult SKANDAALI!