KUUMAD KAADRID: Diiva Peterburist külastas Babulja Specialit!

Kas sinus on piisavalt julgust ja jaksu, et pidutseda nagu tõeline diiva Peterburist ette näitas?

On ammu teada, et Venemaal osatakse pidutseda. Küll aga saime möödunud reedel, 22. septembril taas tõestust sellele, et ega eestlasedki palju alla ei jää! 22.09 klubis Teater toimunud Babulja Special peol oli kohal lugematult kaunitare, kuid üks neist püüdis teistest enam pilke…

Harjumatult avatud, meeldivalt võrgutav ja pea uskumatult kaasahaarav – Masha Mati ei sattunud peole kogemata, vaid oli Peterburist kohale kutsutud, et pidu korralikult juba algusest käima lükata! Särava show‘ga vallutas kaunitar hetkega kõigi südamed ning pärast kontserdi lõppu läks olukord veelgi huvitavamaks!

Babulja Specialile kohaselt ei puudunud peolt kangemat sorti keelekaste, mida sel õhtul pakkus Metaxa, lõbusad vene hitid ega ka flirtivad pilgud, mis Masha Matit peo lõpuni ühest saali otsast teise saatsid! Sel õhtul polnud saalis vast ühtegi meesterahvast, kes lauljale meelat pilku ei saatnud. 

Piilu galeriid ja veendu ise!

Juba sel reedel, 29. septembril avab klubi Teater aga uksed lõbusale Dollhouse peole, kus nukumajja on oodatud kõik, kelle sees peidus mängulisust ja seiklushimu!