KUUMAD KAADRID: Klubi Teater pidas meeletu peoga 6. sünnipäeva

KUUMAD KAADRID: Klubi Teater pidas meeletu peoga 6. sünnipäeva

Puhkpillihelid kostumas nii lavalt kui baarileti tagant, palavalt armastatud esinejad nii Eestist kui kaugemalt ja puupüsti täis saal, mis aina uusi sünnipäevatervitusi uksel tervitades vastu võttis: KLUBI TEATER SAI 6 ning seda endale omaselt võimsa peoga!

Sünnipäeva puhul olid klubile õnne tulnud soovima muuhulgas ka klubi ammused sõbrad Uku Suviste, Merilin Taimre (aka Paljas Porgand), Kristjan Kasearu, Evely Ventsli, Gert Laasme, Rene Puura ja paljud teised.

Möödunud reedel, 01.09 pidas Tallinna tuntuim ja populaarseim ööklubi Teater oma 6. sünnipäeva. Südaööl avati koostöös Bacardi ja Hõbe Vodkaga uksed vaieldamatult aasta vaatemängulisemale ja lõbusamale peole, mis külvas külastajad üle tõeliselt võimsate show-numbrite ja kingitustega. Kohal olid nii kuumad avaliku elu tegelased kui ka klubi püsikliendid, kes juba kuus aastat linna parimaid pidusid on nautimas käinud. Nii täituski saal juba esimese tunniga lugematute sünnipäevalistega, kes ei osanud ettegi kujutada, kui meeletuks peoks mõne hetke pärast minemas oli.

Võimsad LIVE-esinejad ei lasknud laval pea kordagi tühjalt seista – muusikalise etteastega olid kohal seksapiilsusest tulvil Eva Vaino, Eesti muusikamaailmas kiirelt tõusev Renae Rain, täiesti uskumatu energiaga Siim Koppel ning saksofonihelidega muutis öö unustamatuks Kirill Sax.

Lisaks võis igal sammul märgata Teatri diivasid: tantsupukkidel, puurides, lettidel ja lettide kohal – silmailu pakkusid lindineiud, baleriinid ja imekaunid Teatri diivad! Tutvu meeletu peogaleriiga all galeriis!

Juba sel reedel alustab Teater oma uut tegevusaastat hoopiski rütmikamalt ja tänapäevasemalt: sel nädalalõpul on Teatrisse oodatud kõik, kes janunevad seikluste, närvipinge, ahvatluste ja võimaluste järele. Reedel, 08.09 ootab ees RnB Special “WILD THOUGHTS” ning laupäeval, 09.09 võtab järje üle VALLALISTE PIDU “My Boyfriend is out of Tallinn”.

Laupäeval on klubisse oodatud kõik moegrumaanid, sest just see on Buduaari Turg LIVE ostupeo ametlikuks järelpeoks, kus oma uusi moeleide presenteerida! Rohkem infot pidude kohta leiad SIIT