KUUMAD KAADRID: Tallinna oodatuim peoõhtu ehk Vallalised kogunesid taas Teatris!

KUUMAD KAADRID: Tallinna oodatuim peoõhtu ehk Vallalised kogunesid taas Teatris!

Aasta viimane kuu on täies hoos ja elevust on linna peal märgata oluliselt rohkem kui eelnevatel kuudel. Tavalisest veelgi rohkem õhinas olid pealinnas inimesed aga möödunud laupäeval, 09.12, kui Klubi Teatris oli toimumas koostöös Hõbe Vodkaga järjekordne Vallaliste Pidu, mis sõprade boyfriend‘id linnast välja saatis ja õhtu uute tutvuste lainel võis alata!

Juba sissepääsul sai selgeks, kes on vallaline, sest roheline märgistus klubikülastajal näitas, et uued tutvused on sel õhtul teretulnud.

Nii möödus laupäev Teatris tõeliselt lõbusalt ja säravalt. Õhtu kulmineerus fantastilise moe-show‘ga, mis tõi lavale imelise Gerli A. Chantelle‘i aastalõpu säravad kleidid! Tantsulise moe-show‘ga jäid vast kõigile silma need tõeliselt efektsed outfit‘id, mis aastavahetusel nii mõnegi seljas kohe kindlasti uut aastat tervitavad! Kohapeal pakkus klubikülastajatele põnevust ka Catwalk.ee ja õhtu sai jäädvustatud FotoSTOP poolt!

Selle aasta viimane ja aasta 2018 esimene Vallaliste Pidu ootab kõiki aga 31.12 klubis Teater, tuues aastavahetusse enneolematult palju uusi tuttavaid ja põnevad kiirkohtingud!