KUUMAHOIATUS: Montreal peoõhtu võlus külalisi sensuaalse pesu-show’ga! VAATA ISE!

Karge külm möödunud reedel, 26.01 Deja Vu’sse ei jõudnud, sest Montreal peoõhtul toodi koostöös Baileys’ega külalisteni Marmini kuum ja eksklusiivne pesu-show. Women’Secret, Batiste, Baileys ja palju muud – külastajad külvati üle must have kingitustega!

Möödunud reedel sai Deja Vu‘s nautida kauaoodatud peoõhtut MONTREAL, mis on pealinlaste seas populaarne tänu oma tõeliselt pilkupüüdvatele moe-show‘dele, andekatele tantsijatele ja kreemistele kokteilidele – mida veel võikski üks naine tahta? Kingitusi, ikka kingitusi, ja ka neid oli Deja Vu‘s hulgaliselt välja jagada. Õhtu möödus vaatemängulise moe-show saatel, kus Marmini kaunitaride kehasid kattis värske Women’Secret pesukollektsioon. Õhtu jätkus lõbusalt Baileys‘e kokteile nautides ja seda imelise lindi-show saatel!

Kui juba täna, 01.02 on Deja Vu‘sse oodatud taas kõik salsa ja ladinarütmide sõbrad, mil LIVE-muusikat pakub MADE IN BRAZIL, siis sel reedel, 02.02 ootab Deja Vu‘s kõiki Virtuoso peoõhtu, kus saab nautida suurepärase talendi Tanel Kuuski trompetisoolosid!