LA ECWADORI GLAMUURSE jõulupeo galerii

Aasta lõpp ja peagi saabuvad pühad on seotud kokkuvõtete tegemise ja tänu avaldamisega ning tihtipeale ka glamuursete pidudega. Just selliselt võttis oma aastat kokku Buduaari hea koostööpartner, loovagentuur La Ecwador, kelle glamuursele jõulupeole me olime kutsutud. 

Agentuur La Ecwador tähistab tänavu juba 19. tegutsemisaastat. Nende aastate jooksul on nad teenindanud sadu kliente ja loonud silmapaistvaid reklaame alates Leiburi Ruksi turuletoomisest kuni VKG skandaalse maiguga kampaaniani “Kuidas on see võimalik?”.

Tänasel päeval on agentuur La Ecwador suurtes arenemistuultes ja vastsündinud neli tiimi – reklaam, meedia, sisuturundus ja trükised – on oma esimese raske aasta edukalt läbi teinud. Selle kõige tähistamiseks korraldas La Ecwador glamuurse peo lokaalis Roheline Ämblik. Personaalsele strateegiaagentuurile kohaselt olid lisaks oma töötajatele kutsutud nii kliendid, koostööpartnerid kui ka praktikandid. 

Tänu headele pidulistele saigi teoks vinge peoõhtu, mille esimest poolt külastasid nii Kristjan Kasearu, DJ Keith Margus kui ka Eesti Tantsuakadeemia kabareetrupp eesotsas Lauri Liiviga.

Nii tänas agentuur La Ecwador häid sõpru, tänu kelle jaoks nad on 19 fantastilist aastat tegutsenud!