LADIES NIGHT Tallinnas 13.04 tõi kevade pealinna!

Lisa kommentaar
LADIES NIGHT Tallinnas 13.04 tõi kevade pealinna!

Buduaari ja Vapiano menukas sõbrannadepidu Ladies Night Tallinnas toimus 13.04 Solarise keskuse Vapiano restoranis.

Külalisi tervitas Vapiano mõnus õhkkond suurepärase toidu ja vahuveini 9.5 tervitusega. LIVE-muusikaga paitas kuulajate kõrvu Margus Vaher, kitarril võlus imelisi helisid Raimond Virsa. Õhtut juhtis Juhan Krull (Call Event).

Õnneloosis said õnneliku käega kaunitarid endale aastatellimusi Buduaari ajakirjalt, 100-eurose kinekakaardi LAV Organic Lifestyle kaupluselt, Vapiano pani loosi õhtusöögi neljale koos vahuveiniga jpm. Kingikottides oli kingitus Dermoshopilt, head-paremat Vapianolt ja Buduaari turg LIVE tasuta pääse.

Võrratu moeshow toimus LAV Organic Lifestyle rõivastega. Meigid modellidele tegi Katrin Sangla,  kasutades Max Factor tooteid. Vaata pilte!

Kui soovid osaleda Ladies Night peol Tartus 10. mail, siis broneeri laud kohe!

Pileti hind on 15 €, mis sisaldab kinkekotti, õnneloosi, LIVE-esinejat, tervitusjooki ja 12 € väärtuses head-paremat Vapiano menüüst. Tule naudi õhtut sõbrannadega, ostes pileti Vapiano restoranist või broneerides laua meilil: tartu@vapiano.ee.

Kui soovid osa võtta Ladies Night peost Tallinnas 11. mail, siis broneeri laud juba täna! 
Pileti hind on 20 €, mis sisaldab kinkekotti, õnneloosi, LIVE-esinejat, tervitusjooki ja 15 € väärtuses head-paremat Vapiano menüüst. Tule naudi õhtut sõbrannadega, ostes pileti Vapiano restoranist või broneerides laua meilil: ladies@vapiano.ee.