LADIES NIGHT Tartus 15. märtsil tõi täismaja kaunitare

LADIES NIGHT Tartus 15. märtsil tõi täismaja kaunitare

Buduaari ja Vapiano menukas sõbrannadepidu Ladies Night Tartus toimus 15.03 Kvartali keskuse Vapiano restoranis.

Külalisi tervitas Vapiano mõnus õhkkond suurepärase toidu ja vahuveini 9.5 tervitusega. LIVE-muusikaga tervitas kuulajaid Robert Johnson. Õhtut juhtis Juhan Krull (Call Event). Külalisi ootas rikkalik kingikott, kust võis leida essence huuleläike, Eesti Kontsert sooduspileti, JOIK uudistoodete testtooteid ja Tervise Trump kliendikaardi. 

Õnneloosis said õnneliku käega kaunitarid võita hulgaliselt kingitusi – Tradehouse kingikotidWellwoman toidulisandi, kontserdipiletid Eesti Kontsert poolt. Loosis olid veel aastatellimused Buduaari ajakirjalt ja Vapiano pani loosi õhtusöögi neljale koos vahuveiniga.

Vaata pilte!

Kui soovid osaleda Ladies Night peol Tartus 12. aprillil, siis broneeri laud kohe!

Pileti hind on 15 €, mis sisaldab kinkekotti, õnneloosi, LIVE-esinejat, tervitusjooki ja 12 € väärtuses head-paremat Vapiano menüüst. Tule naudi õhtut sõbrannadega, ostes pileti Vapiano restoranist või broneerides laua meilil: tartu@vapiano.ee.

Kui soovid osa võtta Ladies Night peost Tallinnas 13. aprillil, siis broneeri laud juba täna! 
Pileti hind on 20 €, mis sisaldab kinkekotti, õnneloosi, LIVE-esinejat, tervitusjooki ja 15 € väärtuses head-paremat Vapiano menüüst. Tule naudi õhtut sõbrannadega, ostes pileti Vapiano restoranist või broneerides laua meilil: ladies@vapiano.ee.