LILLET BUDUAAR SUMMER MODEL 2017 FINAAL 11.08 rannabaari Sunset ees ja sees

Sel reedel, 11. augustil saabub Buduaar koos kümne kõige säravama naisega Pärnusse, et pakkuda rannalistele ja klubitajatele meelelahutust ja silmailu. Nimelt viime läbi LILLET Buduaar Summer Model 2017 suure finaalürituse, mis saab alguse kell 14.00 rannaalal ja jätkub suve kuumima ööklubi Sunset ruumides. 

Tule hinda ilu ja modellioskusi!

Suvemodelli finalistid saabuvad randa mööda rannapromenaadi, kus nad jagavad toredatele rannasolijatele selle suve parimaid jäätisesorbette Balbiino Smuutikese erinevate maitsete seast. Kella 14.00 paiku algab finaliste jaoks esimene võistlusvoor, mil nad astuvad teie ette tantsuvooru ülesandega. Sunseti seenekese all hakkab toimuma live meigi-show ning fotole poseerimise vooru ülesanne, millele järgneb parimate väljaselgitamine. Päevase võistluse lõpetab lõbus teleklipivoor, kus tüdrukud panevad proovile oma loomingulise poole. 

Võistluse ajal värskendab publiku maitsemeeli aperitiivvein Lillet ja rannalistele pakuvad Balbiino Smuutikese promotüdrukud nii maitseid kui võistlusmomenti. 

LILLET Buduaar Summer Model 2017 võistlus jätkub õhtul ööklubis Sunset, kus tüdrukud astuvad lavale Debenhams õhtukleitide catwalk‘i vooruga. Kogu päeva ja õhtu vältel on võimalik oma lemmikule poolthääli anda ning nii publiku lemmik kui peavõitja tiitel antakse üle peale südaööd. 

Tellisime ilusa ilma ning pakume maitsvat ja rõõmsat meelelahutust! 

Päeva juhib Ersto Põlluaas, ööklubis mängivad muusikat DJ-d Andres Puusepp ja Urmas Kolsar. 
Üritus Facebookis

Meie kaunid finalistid on: