LILLET BUDUAAR SUMMER MODEL 2017 ööklubi Sunset galerii!

Buduaari suvemodelli valimine sai kulminatsiooni suve kõige kuumemas ööklubis Sunset, kus astuti veel ühe võistlusvooruga publiku ette ning kus kuulutati välja publiku lemmik ja LILLET Buduaar Summer Model 2017 peavõitja. 

Päeval olid võidukad telereklaami voorus nr 5, Kadi-Liis Saarse, ja fotole poseerimisel ning tantsuvoorus nr 7, Lyseth Luts. 

Õhtuseks viimaseks võistlusvooruks oli catwalk. Finalistidel oli 11. augustil au esitleda Briti luksuskaubamaja Debenhams pidulikke kleite. Parimaks moe-show catwalk‘i modelliks valis žürii liige Alexandra Elizabeth Ljadov finalisti nr 8, Gabriela Kivimägi. Ööklubis Sunset anti üle ka Pärnu publiku lemmiku auhind finalistile nr 1, kelle pildi ja numbriga sedeleid oli loosikastis kõige enam. Palju õnne, Elis Seeland

Kõikide voorude parimaks ja peavõitjaks kuulutas meie suurim toetaja LILLET esindaja Reet Zimmer särava ja kauni finalisti nr 8, Gabriela Kivimägi. 

Gabrielat ootab peagi ees modellitöö Buduaari ajakirjas. Palju õnne võitjatele ja tänud kõikidele kaunitele ja säravatele finalistidele. 

Vaata mahukat päevagaleriid SIIT