LISATUD VIDEO! Uue ajakirja Buduaar TEEN avapidu Solarise keskuses

LISATUD VIDEO! Uue ajakirja Buduaar TEEN avapidu Solarise keskuses

Uue tüdrukuteajakirja Buduaar TEEN avapeol Solarise keskuse aatriumis 12. juunil andis menuka kontserdi ajakirja esimene esikaanestaar GETTER JAANI.

Uue tüdrukuteajakirja Buduaar TEEN avapeol Solarise keskuse aatriumis 12. juunil andis menuka kontserdi ajakirja esimene esikaanestaar GETTER JAANI.

Solarise aatriumi oli neljapäeval kogunenud palju igas vanuses tüdrukuid, kes tutvusid uue ajakirjaga ja said osa paljudest üllatusest, mis nende jaoks varutud oli. 

Nakatava tantsupisiku tõid kohale Tantsu- ja Esteetikakooli tantsijad. Õpilaste moešõude võidukollektsioone esitlesid Anette Sooväli (konkurss “Roosad Käärid 2014” võitja) ja Jane Kivistik (TTÜ Inseneride moešõu 2014 võitja).

ADEN tegin kõigile soovijatele tasuta meike. Dumle komme jagas Fazer ja Farmi koos Boostiga kostitas uute jogurtikokteilidega. Toimus ehetelaat.

Pärast kauni ja andeka Getter Jaani esinemist oli ta nõus olema ka loosimisel fortuuna. Esimesena läks loosi esinemise ajal Getteri kaelas olnud ripatsiga kett Expressionsilt. Ka tiaara, mis pärines samuti Expressionsilt, sai ühe väikese printsessi omandiks.

Õnnelikuks tegid võitjad veel Solarise kinkekaardid ja ADENi kosmeetikakomplektid.

Toimus ka pildistamine Stiilne Teismeline konkursi jaoks, mille pilte saab näha ja hääletada SIIN

VAATA ÜRITUSE VIDEOT!

Rohkem infot ajakirja kohta leiad SIIT

 

Buduaar TEEN