LUGEJAMÄNG: My Boyfriend Is Out of Tallinn ehk pidu, mida Sa ei unusta!

2 kommentaari
LUGEJAMÄNG: My Boyfriend Is Out of Tallinn ehk pidu, mida Sa ei unusta!

SEL REEDEL: KLUBI TEATER TEEB SEDA JÄLLE! Koostöös Gallianoga murtakse sel reedel, 04.11 taaskord öise meelelahutuse piire ja avatakse klubiuksed kõigile, kes soovivad enda ellu midagi veidi lubamatut, õrritavalt kirglikku ja salapärast- tere tulemast esmakordsele “My Boyfriend is out of Tallinn” peole! 

SEL REEDEL: KLUBI TEATER TEEB SEDA JÄLLE! Koostöös Gallianoga murtakse sel reedel, 04.11 taas kord öise meelelahutuse piire ja avatakse klubiuksed kõigile, kes soovivad enda ellu midagi veidi lubamatut, õrritavalt kirglikku ja salapärast – tere tulemast esmakordsele “My Boyfriend Is Out of Tallinn” peole!  

See on esimene kord, kui boyfriend on eemal ja öö on meie päralt! Tule ja naudi ööd, kus kõige salajasemad unenäod saavad teoks ning saladused jäävad klubisse! Kirgliku öö toovad Sinuni Galliano kokteilid ja hot shot‘id!

Kas soovid ka enda ellu põnevust? VÕTA OSA LOOSIMISMÄNGUST ning võida enneolematu öö! Kirjuta enda kõige vallatum ööklubi seik ja saada see aadressile mareli@klubiteater.ee! Valime välja kaks võitjat – üks neiu ja üks noormees, kes mõlemad saavad enda nelja sõbraga VIP-piletid ning kohtuvad omavahel klubi Teater salapärases loožis! Klubi kingib ka kokkusaavale kümnele inimesele tervitusjoogid, et põnevale õhtule algus anda!

My Boyfriend is out of Tallinn – see on pidu täis intriige ja naudingut, see on öö, kus meeletused on kohustuslikud! Teatri kaunid Diivad ootavad Sind veetma üht unustamatut ööd koos sensuaalse pesu-show‘ga juba sellel reedel, 4. novembril! Tule, unusta oma pinged ja naudi meelierutavat olustikku! PS! Pea meeles, et kõik, mis juhtub Teatris, jääb Teatrisse! Peo muudab kuumaks Galliano!

Seksikas, sensuaalne ja saladustest tulvil üritustesari. Öö täis intriige ja salapära, kauneid naisi ning imelist pitspesu! Rohkem infot peo kohta leiad siit: https://www.facebook.com/events/1635235693441275/