LUGEJAMÄNG: TOP SECRET! SEL REEDEL TEATRIS uskumatu eksklusiiv-show öönautlejatele!

LUGEJAMÄNG: TOP SECRET! SEL REEDEL TEATRIS uskumatu eksklusiiv-show öönautlejatele!

Sel laupäeval, 15. oktoobril kogunevad kõik öönautijad taas klubisse Teater, et tähistada, koos iidse öönautijate salaseltsiga “CARPE NOCTEM”, meeletu suve lõppu ning anda saabuvale sügisele peadpööritav algus! Just nii võib iseloomustada linna salapäraseimat pidu, mis sel korral toob lavale uskumatuna näiva show, sest niigi kirgedest tulvil Top Secret öö on sel korral karmim kui kunagi varem – see on TOP SECRET “S&M”!

Sel laupäeval, 15. oktoobril kogunevad kõik öönautijad taas klubisse Teater, et tähistada koos iidse öönautijate salaseltsiga “CARPE NOCTEM” meeletu suve lõppu ning anda saabuvale sügisele peadpööritav algus! Just nii võib iseloomustada linna salapäraseimat pidu, mis sel korral toob lavale uskumatuna näiva show, sest niigi kirgedest tulvil Top Secret öö on sel korral karmim kui kunagi varem – see on TOP SECRET “S&M”!

“CARPE NOCTEM” – see on iidne öönautijate salaselts, mille moto kõlab ladina keelest tõlkides “Naudi ööd!”. TOP SECRET on kõige eksklusiivsem pidu linnas, kus “Carpe Noctem” öönautlejate liikmeskond on kasvanud arvatavasti Eesti suurimaks salaseltsiks. Kütkestavad salapärased diivad punases ning tõelised maskides härrasmehed kogunevad sel laupäeval enda igakuisele kokkusaamisele!

LUGEJAMÄNG: Just anonüümsus ja salajased ihad on peoõhtu märksõnadeks ning nende kohta tahame teada ka SINULT! Saada enda salajaseim öise maailma soov aadressile mareli@klubiteater.ee ja võida VIP-pakett 5-le sel laupäeval, 15.10 toimuvale TOP SECRET “S&M” peole! Võitjaga võetakse ühendust reedel, 14.10 kell 15.00!

Top Secret – see on pidu täis üllatusi ja naudinguid, see on öö, kus meeletused ja ennastunustav öö nautimine on kõigile külalistele kohustuslik. Tule ja naudi salapärast lähedust ning emotsioonidest tulvil elamusi ja seda täiesti anonüümselt!