MÄRTSIS ALUSTAVAD ERINEVATE TUBADE KLUBIS interaktiivse teatri õhtud

Lisa kommentaar

Kevad ei ole enam mägede taga, peatselt tervitab meid märtsikuu. Algav hooaeg toob kaasa uusi põnevaid üritusi kultuurivaldkonnast ning kui soovid varakult hakata mõtlema sellele, kuidas oma  linnukuu õhtutesse meelelahutust tuua, siis tasub juba praegu plaan paika panna.

Märtsi alguses hakkavad Erinevate Tubade Klubis toimuma  interaktiivse teatri õhtud, mis pakuvad põnevat vaheldust. Millega täpsemalt on tegu? 

“Puugi protsessi” mängitakse Erinevate Tubade Klubis ja selle peaosas on Mart Müürisepp. See on osalusteater, aga seal ei pea publik piinlikult lavale ronima. Pealegi, selles teatris ei istutagi ridades, vaid mugavates elutubades, kus diivanilaud on nagu hiiglaslik iPad. Vaatajate osalus seisneb selles, et nad kontrollivad mängunupuga ekraanidel siblivaid digitaalseid puuke ja otsustavad ise, kuidas etendus kulgeb. See on segu teatrist, videomängust ja õhtul sõpradega väljaskäimisest – tulevikumeelelahutus olevikus. Sobib nii kohtinguõhtuks, sõpruskonna meelelahutuseks kui pere varateismelistega taasühendumiseks. Mees ei pea ülikonda selga ajama ja puhvet on avatud ka etenduse ajal.

Vaata lisainfot ürituse kohta ka Facebookis.